Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Градуйована стрижка

Градуйована стрижка

Модна градуйована стрижка

Ідеальне поєднання практичності і стилю в одній зачісці допоможе створити градуйована стрижка. Модні градуйовані стрижки передбачають використання плавних переходів при створенні зачіски, а також застосування майстром такої техніки, як філіровка.

На коротке волосся

Градуйовані стрижки на коротке волосся представлені такими моделями, як: каре, боб, пікс, градуйована драбинка.

Каре

Градуированное каре ідеально підійде для овального типу обличчя оскільки воно візуально пом’якшує перехід від маківки голови до скул.

Каре

Боб

Градуйований боб підійде власницям прямого волосся. Стрижка додає зачісці додатковий обсяг, дозволяє легко змінювати образи, граючи з фактурою.

Вранці можна завити на пасмах легкі хвилі, а ввечері змінити зачіску на більш строгу і водночас елегантну, випрямивши волосся.

Боб

Піксі

Піксі – найкоротша з усіх представлених стрижок, має асиметричний довгий чубок. Підкреслює риси овального і видовженого обличчя як у молодих дівчат, так і у зрілих жінок. Стрижка допоможе згладити грубі риси обличчя (важке підборіддя, гострі вилиці), але не підійде власницям квадратної форми обличчя.

При стрижці «Драбинка» майстер надає кожному шару волосся свою довжину. Таким чином, створюється відчуття спадаючих пасм. Також майстер може підстригти злегка подовжений чубок, який буде продовженням самого короткого шару волосся і візуально витягне кругле обличчя.

Піксі

На середні волосся

Градуйовані стрижки на середні волосся не вимагають особливих зусиль в укладанні і дають простір для уяви.

Каскад

Каскад з градуюванням – це стрижка середньої довжини, на основі якої лежить створення декількох шарів і плавних переходів волосся. Така стрижка хороша тим, що пасма кінчиків волосся можна завити, зробивши зачіску більш пишною і жіночною, а можна випрямити, тим самим створивши відчуття більш довгого волосся.

Каскад

Дебют

Дебют – стрижка підійде для круглого і квадратного обличчя, приховуючи всі їх недоліки. Волосся обрамляють обличчя у формі своєрідної дуги, а волоссю потиличної частини надається найбільший обсяг.

Дебют

На довге волосся

Градуйовані стрижки на довгому волоссі виглядають, мабуть, найвдаліше. Вони допомагають позбавитися від зайвої ваги волосся, що «з’їдає» весь обсяг зачісці, уникнути відчуття грубого важкого зрізу, дозволяють експериментувати з укладаннями.

Каскад

Каскад – стрижка з різною довжиною пасм. Уся маса волосся зазвичай розділяється на три-чотири шари. Кожен попередній шар коротше подальшого, на кінчиках волосся робиться філіровка, щоб всі рівні плавно перетікали один в іншій.

Градуювання можна починати від рівня вух, підборіддя і на самій маківці. Градуювання від вух і підборіддя додають об’єм, але роблять образ дуже ніжним і повітряним, в той час як дуже коротке градуювання від маківки дозволяє створювати «скуйовджене укладання».

Каскад

Догляд за градуйованою стрижкою

Волосся з градуйованою стрижкою не вимагає особливо витонченого догляду. Досить просушувати всю масу волосся феном без дифузора, приділяючи особливу увагу наданню об’єму біля коріння волосся.

Фарбування

Що ж стосується фарбування, то градуйованій стрижці ідеально підходить такий же тип фарбування, який передбачає використання кількох тонів, плавних переходів кольору – все, що додасть зачісці додаткове сяйво, тим самим візуально збільшивши її об’єм і густину.

Техніка виконання

Як згадувалося вище, при виконанні такого типу стрижок майстер розділяє волосся на три або більш рівні частини, кожну з яких простригает ножицями для филировки. При цьому кожен шар робиться коротше попереднього: верхній шар – самий короткий, нижній – найдовший.

У процесі виконання стрижки майстру необхідно уникати таких помилок:

  • Занадто велика різниця між довжиною шарів. У цьому випадку зачіска виглядає дуже неприродно, ніби до стрижки каре додали пару накладних або нарощених пасом.
  • Недостатня філіровка кінчиків. Якщо недостатньо прорядіть кінці волосся, шари не будуть зливатися один з одним, вони наложаться один на інший і будуть створювати ефект грубого зрізу. У цьому випадку стрижка так само буде дуже складна в укладанні.
  • Надмірна філіровка решт або ж недостатнього використання гострого інструменту при филировании може створити вигляд необ’ємних висячих пасм. Навіть нещодавно підстрижене волосся при використанні неправильної техніки або тупих ножиць будуть виглядати неохайно. Недостатньо заточений інструмент може розсікти кінчики волосся, приводячи до їх сплутування і обламуванню. У цьому випадку основну масу волосся, швидше за все, доведеться зістригти прямим зрізом.

Техніка виконання

Догляд

Слід зазначити деякі особливості градуйованих стрижок, що стосуються догляду за таким волоссям, а також те, до яких нюансів треба бути готовою, зважившись на цю стрижку.

По-перше, оскільки основна увага при такому типі стрижки приділяється кінчикам волосся, необхідно інтенсивніше доглядати за ними: після миття на вологі, злегка підсушені кінчики можна наносити незмивні масла, а при укладанні праскою або плойкою використовувати термозахисні засоби.

По-друге, якщо володарка градуйованої стрижки все ж вирішить відростити волосся до рівного зрізу однієї довжини, треба бути готової до того, що процес займе тривалий час, навіть якщо швидкість росту волосся від природи досить велика.

Догляд

Верхній шар буде рости найдовше, при цьому, оскільки ця частина волосся знаходиться зовні і найбільше піддається впливу вітру і сонця, кінчики будуть стоншуватися трохи швидше, ніж волосся на нижньому шарі, що також призведе до необхідності частого підстригання верхнього шару волосся.

Якість волосся буде сильно страждати, тому краще бути готовою до кардинальних змін і попросити майстра зробити коротку стрижку однієї довжини.

Фото градуйованих стрижок волосся свідчать про те, що такі зачіски підходять абсолютній більшості жінок і дівчат, поєднуються з усіма стилями одягу та підходять для будь-яких заходів, нескладні у догляді та укладанні, а найголовніше – такі стрижки дуже практичні і вже кілька років не виходять з моди.

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Фото градуйованих стрижок волосся

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Зачіски на Новий рік 2018

Зміст1 Зачіски на Новий рік на коротке волосся2 Зачіски на Новий рік на середнє волосся3 …

Додати коментар

*