Home > КРАСА > Догляд за волоссям > Кращі ідеї фарбування волосся в 2018 році

Кращі ідеї фарбування волосся в 2018 році

Кращі ідеї фарбування волосся

Перукарі і стилісти звертають увагу на будь-які відтінки, тони і техніки перефарбування волосся. Звичайно ж, дівиця-мода завжди йде попереду, і іноді її просто не наздогнати. Та й якщо постійно експериментувати з волоссям, змінювати зачіску та колір, то вони незабаром будуть тьмяні, ламкі і почнуть випадати. Модне фарбування волосся 2018 повинен проводити особистий перукар. Він знає структуру волосся, що потрібно зробити, щоб було красиво, стильно і щадяще для голови людини.

Модні відтінки фарбування волосся

В 2018 році мода обіцяє грандіозний переворот в красі зачісок. Відтінки переходять з більш світлих в занадто темні, з білих в рожеві. Вже існують техніки і прийоми модного фарбування волосся 2018.

Техніки перефарбування

Балаяж

Один з найпопулярніших видів переробляти колір волосся називається балаяж або балеяж. 2 або 3 тони переплітаються поперемінно і тягнуться по всьому пасма.

Тони підбираються не різкі, а ближче до оригінальних, що робить фарбування волосся найніжнішим. Це більше підходить до виду 3D. Створює відчуття об’єму і переливу. Шикарно виглядає з боку.

modnoe-okrashivanie-volos-1

Шатуш

Це пік моди 2018 року. Шатуш володіє цілим рядом переваг. Одна з них – натуральність. Особлива риса цієї техніки – на сонце знебарвилися кінці. Для цього беруть 2 або 3 фарби, які мають відмінності на 2 тони максимум і фарбують пасма. У світлому тоні йдуть кінці волосся.

modnoe-okrashivanie-volos-2

Омбре

Омбре — самий модний вигляд у фарбуванні волосся. Вже кілька років ця методика тримається в перших рядках знаменитих списків моди.

Унікальність цієї техніки – плавно поточний перехід від одного відтінку до іншого. Навіть якщо тони дуже різні. В класичному стилі коріння є темними, а кінці світлими. Є аж до навпаки. Коріння світлі, а кінці темні.

modnoe-okrashivanie-volos-3

Сомбре

Новинка у сфері моди. Сомбре схоже на омбре, відрізняється тільки натуральними відтінками і в теж час яскравими. Різниця в тому, що плавний перехід йде не тільки за класичним стилем, а ще й уздовж голови.

Ця техніка дуже зручна, тому що коли відростає волосся, це в принципі непомітно через плавні переходи. Кольори в сомбре виглядають дещо розмито, але це і робить красу на голові.

modnoe-okrashivanie-volos-4

Брондірування

На першій ступені модної стрижки 2018 стане брондірування. Темний тон починається з кореня голови, після поступово перетворюється в дуже світлий.

«Брондірування» складається з 2 слів «Brown» — значить коричневий, «blond» білий. Такий тип фарбування волосся нагадує омбре, але тільки сюди входить шоколадний тон. Темно-коричневий тон переливається в білий.

modnoe-okrashivanie-volos-5

Каліфорнійське мелірування

Каліфорнійське мелірування знайоме всім представникам стеження за модними тенденціями. Воно тривалий час залишається в перших рядках модних перетворень.

Перевагою цієї тактики є натуральне втілення від чорних коренів до зовсім світлим кінців. Мелірування волосся варіюється, світлі по тону коріння і темні кінці. Знамениті стилісти дуже часто користуються цією технікою і досить-таки акуратно. Бо освітлення волосся є делікатною справою.

Відмінністю від стандартного фарбування у світлі тони, є той факт, що пасма волосся не загортаються після фарбування у фольгу. Тим самим, зберігаючи структуру і красу волосся. Останнім часом все частіше для каліфорнійського мелірування використовують не пастельні тони, а досить-таки яскраві, які додають красу і жіночність, а також креативності в загадку жінки.

Каліфорнійське мелірування — колорування з декількох квітів.

modnoe-okrashivanie-volos-6

Splashlight

Техніка цього модного фарбування досить-таки складна. Впоратися з нею може тільки професійний перукар або знаменитий стиліст.

Слово «Splashlight» позначає «бризки кольору». Тобто, повинен бути на голові ефект яскравого променя, горизонтально через всю голову. Це якби чоловік стояв перед яскравими ліхтарями і його локони набували певних ліній.

Найцікавіше, явище повинно бути видно в будь-якому світі. Це не залежить від того, стоїть людина або рухається.

modnoe-okrashivanie-volos-7

Pixels

В модному фарбуванні волосся 2018 року з’явиться цікава техніка під назвою «піксельна». Її придумав стиліст з Іспанія.

Таке перефарбування волосся не може підходити до кожної дівчини з деяких причин:

  • досить-таки креативний підхід, растрове фарбування позначає чіткі фігури з геометричними кордонами. Вони йдуть в різних яскравих кольорах і розташовуються по волоссю в хаотичному вигляді, але по всій довжині волосся;
  • при такому типі фарбування, зачіска вимагає від жінки щоденної укладки для того, щоб ізометричні фігури набували свої чіткі форми.

modnoe-okrashivanie-volos-8

 

Ідеї

Ідеї самого модного фарбування волосся 2018 році в основному приходять або в голову знаменитим стилістам, або дуже професійним перукарям.

Якщо майстер знає свою справу, він застосує ідею, яка прийшла до нього в голову буквально за період роботи з однією людиною. Знамениті стилісти всього світу виклали свої основні ідеї для 2018 року, які полягають або у плавних переходах від одного відтінку в інший, не залежно від того чи буде він темний — світлий або світлий – чорний.

А також чітко виражені яскраві кольори на голові у вигляді геометричних фігур або ліній. Припустимо, якщо у дівчини коротке чорне волосся по них можна пустити неонову смужку це додає креативу, а також незвичайність для всіх інших людей.

modnoe-okrashivanie-volos-9

На коротке волосся

Модне фарбування волосся в 2018 році на коротке волосся буде найбільш актуально, тому що очаровашка може міняти колір волосся набагато частіше, чим власниці довгого і не боятися за зіпсованість кінчиків.

Наступного 2018 року будуть модні такі варіації забарвлення як, перманентне фарбування, колорування, тонування, а також елементи дизайну.

modnoe-okrashivanie-volos-10

На середнє волосся

Модне фарбування волосся в 2018 році на середнє волосся підійдуть такі техніки, як сомбре, колорування та деякі інші. Все залежить від майстра, який буде займатися цією роботою. Дуже багато ідей можна викласти, забарвлюючи волосся довжиною до плечей. Кожна варіація фарбування на кожній зачісці виглядає по-різному.

modnoe-okrashivanie-volos-11

На довге волосся

Модне фарбування волосся в 2018 році на довге волосся. Володарки подовженого волосся повинні вибирати собі майстра спочатку, бо він знає структуру волосся, як воно лягає, і він знає, яка зачіска повинна підійти в 2018 році для креативного індивідуального фарбування. Для власниць волосся великої довжини можу підійти такі теми як шатуш, омбре.

При перефарбовуванні локонів майстер може викласти всю свою майстерність, всі свої знання, навички, і всі свої ідеї. Тому як в майбутньому році буде дуже модно, щоб відбувався перелив з одного відтінку в інший, і також гра променів на зачісці.

modnoe-okrashivanie-volos-12

Фото новинок модного фарбування волосся 2018 наочно представить кожну техніку на кожній окремій довжині. Представниці слабкої статі можуть заздалегідь визначитися з вибором типажу і кольору зачіски.

Фото ідеї фарбування волосся:

Балаяж

modnoe-okrashivanie-volos-13

modnoe-okrashivanie-volos-14

modnoe-okrashivanie-volos-15

Шатуш

modnoe-okrashivanie-volos-16

modnoe-okrashivanie-volos-17

modnoe-okrashivanie-volos-18

Омбре

modnoe-okrashivanie-volos-19

modnoe-okrashivanie-volos-20

Сомбре

modnoe-okrashivanie-volos-21

modnoe-okrashivanie-volos-22

Каліфорнійське мелірування

modnoe-okrashivanie-volos-23

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Маски для росту волосся: ефективні рецепти краси

Зміст1 Маски для росту волосся в домашніх умовах2 Маска для волосся з корицею3 Маска з …

Додати коментар

*