Home > МОДА > БІЛИЗНА > Красиві моделі жіночої нижньої білизни для повних дам 2017 року на фото

Красиві моделі жіночої нижньої білизни для повних дам 2017 року на фото

Сьогодні, сказати про те, що краса жіночого тіла вимірюється виключно параметрами 90/60/90 – дуже складно. Все, тому що багато пані мають фігури, які складно назвати стандартом, і, при цьому виглядають просто чудово. Насправді, багато чого залежить від того, наскільки дівчина або жінка за собою доглядає, адже підтягнуті форми завжди вабили чоловіків, незалежно від того, які вони у дами. Багато стилістів вважають, що правильний вибір нижньої білизни – це найважливіше при володінні повною фігурою. Саме тому, сьогодні ми вирішили поговорити зі своїми читачками про модні моделі жіночої нижньої білизни для повних жінок, які не лише популярні в 2017 році, але і можуть підкоригувати навіть найскладніші недоліки. У цьому захоплюючому шляху, нам допоможуть спеціально підготовлені фото, які можна побачити далі в нашій сьогоднішній статті.

фото нижня білизна для повних жінок

фото нижня білизна для повних жінок
Багато дівчат з пишними формами нерідко дивуються: вибрати злите боді або трусики з цікавим ліфчиком. Звичайно, існує просто величезна кількість коригувальних моделей. Але, чи завжди вони актуальні і можна сказати, що вони просто необхідні повним жінкам? Наші стилісти відповідають на це питання: ні, не всім і не завжди. Адже, можливо, дівчина і має повну фігуру, але при цьому вона дуже струнка і красива. Насправді, коригувальна нижня білизна, може стане в нагоді в тому випадку, якщо жінка збирається надіти обтягуючі сукні і відправиться в ньому на вечірній прийом.

фото нижня білизна для повних жінок

фото нижня білизна для повних жінок

В такому випадку, звичайно ж, краще вибирати гарну стягуючу білизну для повних жінок, яка приховає недоліки фігури, якими можуть стати складки і невелика пропорційність. Таку цікав нижню білизну можна побачити на фото, варто відзначити те, що багато моделей чудово сидять не тільки на повних дівчатах і дамах, але і на струнких постатях.

стягуюча білизну для повних жінок

стягуючу білизну для повних жінок
Так, наприклад, нижню коригуючу білизну нерідко вибирають для того, щоб сховати невеликі досконалості фігури. Так, це можуть бути складочки на животі, коли жінка сідає. Ні для кого ні секрет, що така недуга зачіпає часом навіть самих струнких жінок.

 нижню коригуючу білизну

 нижню коригуючу білизну

Звичайно, варто зазначити, що не кожна жінка наважиться носити щільну коригувальну нижню білизну, особливо, якщо на вулиці дуже жарко, та й взагалі навіть в прохолодному приміщенні шкіра може пріти і неприємних запах може зіпсувати навіть саму веселу вечірку. Саме тому, стилісти рекомендують звернути особливу увагу на білизну для повних дам, яка має коригуючі властивості, але при цьому може повністю складатися з красивого мережива. Таку білизну можна побачити на фото, які показані нижче.

 нижню коригуючу білизну

 нижню коригуючу білизну

До речі, така нижня білизна прекрасно підійде, якщо повна жінка пішла на побачення з коханою людиною. Все, тому що воно не тільки підтягує фігуру і приховує всі її недоліки, але виглядає вельми привабливо і еротично. Щоб переконатися в цьому, подивіться на фото такої нижньої білизни для повних жінок нижче, можливо, захочеться, щось приміряти і на себе.

 фото нижньої білизни

 фото нижньої білизни

Так само, звичайно ж, варто відзначити і роздільна білизна для повних жінок, яка теж легко врятує від потіння і незручності при носінні. Насправді, багато жінок віддають перевагу саме їй, напевно, завдяки тому, що вона дуже зручна і не менш чудово виглядає на пишних формах.

роздільна білизна для повних жінок

нижня білизна для повних дам

Але, перед тим, як бігти в магазин за обновкою, варто пам’ятати про те, що при повноті, слід особливу увагу приділяти на правильно підібраний бюстгальтер і трусики. Звичайно ж, навряд чи повної жінці підійде нижня білизна зі стрингами, буде набагато краще, якщо це будуть трусики із завищеною талією, які дуже модні і популярні в 2017 році. До речі на фото нижче, представлено саме така нижня білизна для повних дам.

нижня білизна для повних дам

нижня білизна для повних дам

Що стосується ліфчика, то він обов’язково повинен бути за розміром, не варто вибирати на розмір менше, адже це може призвести до важких захворювань і натирання шкіри. Ні в жодному разі, не варто вибирати моделі на тонких лямках, так як вони теж можуть врізатися і приносити неприємні відчуття. Подивіться на фото нижче, де представленш правильні моделі нижньої білизни для повних жінок, може виберете щось і для себе!

правильні моделі нижньої білизни для повних жінокправильні моделі нижньої білизни для повних жінок

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Спортивний бюстгальтер: пікантна деталь для комфорту

Зміст1 Трохи історії2 Класифікація виробів3 Конструкційні особливості4 Рівень підтримки5 Трохи про комфорт6 Основні переваги від …

Додати коментар

*