Home > МОДА > КУПАЛЬНИКИ > Купальник з паєтками

Купальник з паєтками

 

З наближенням літа все більше зростає попит на купальники, але модниці всіх віків прагнуть придбати виріб не лише зручний та стильний, але й гарно декорований.

Дизайнери використовують в якості декору різноманітні деталі, такі як намистини, стрази, ланцюжки і навіть великі камені, що імітують коштовності. Мабуть, найбільшу популярність і найбільш широке поширення мають моделі, декоровані паєтками, про які і піде мова.

Купальник з паєтками

Як виглядає купальник з паєтками?

Купальник з паєтками виглядає досить просто, але в той же час ошатно, що робить його підходящої деталлю  навіть для самої гучної пляжної вечірки. Декор такого роду не тільки простий у виконанні, але й досить практичний.

Паєтки являють собою невеликі плоскі деталі різних кольорів, які можуть мати перламутровий блиск і різну форму. В центрі такої деталі є отвір, завдяки якому паєтки кріпляться до одягу за допомогою ниток.Паєтки можуть бути доповненням будь-якого принта, нанесеного на купальник, а можуть бути нашиті в якості самостійного орнаменту, що виглядає більш цікаво і незвично.
Як декорувати купальник паєтками самостійно?

  1. Часто трапляється так, що в магазинах дівчата не знаходять вироби з відповідним орнаментом чи малюнком, який задовольняє їх стилістичні смаки. Вийти з такої ситуації досить просто, достатньо лише придбати виріб відповідного відтінку і підібрати до нього відповідні паєтки.
  2. Далі, за допомогою спеціальної тканинної крейди необхідно нанести на поверхню купальника схему малюнка, який ви збираєтеся викладати блискучими декоративними елементами. А потім пришити деталі для кращої фіксації.
  3. Можна закріпити паєтки вручну, але це кропіткий і витратний за часом процес. Набагато простіше прошити їх на швейній машині, підібравши нитки і голку для відповідного типу тканини, а також відрегулювати довжину стібка.
  4. Є паєтки-стрічки, закріплені на нитках. Працювати з декором такого плану набагато простіше, якщо справа стосується прямих ліній або спіралеподібного орнаменту. Стрічкою з паєтками можна легко викласти декоративний пояс купальника або окантовку його верхніх меж.Моделі і кольори купальників з паєтками

Орнамент з пайеток викладається на купальнику виходячи з моделі виробу. Це необхідно враховувати, щоб уникнути придбання або виготовлення негарної, безглуздо декорованої речі.


Злиті

Злиті купальники закривають більшу частину тіла, але це не означає, що такий виріб вітає безладний декор. Навпаки, все має бути максимально елегантно і стримано.

Наприклад, невеликий малюнок, розтягується вздовж всього силуету, цілком може бути декорований невеликою кількістю паєток круглої форми.

Смужки, невеликі кола, зигзагоподібні і хвилясті лінії також можуть являти собою незвичайний декор. Саме такі елементи допомагають злегка відтінити темні злиті купальні моделі, надати їм більше лиску і зробити цікавіше на вигляд.


Купальники, призначені для будь-яких публічних виступів, можуть мати набагато більш яскравий і масивний декор. Через необхідність справити враження на публіку, концертні та різного роду костюмні купальники можуть бути навіть повністю розшиті паєтками.


Роздільні

З декором роздільних моделей все трохи простіше, оскільки в такій моделі велика частина тіла залишається відкритою, тому навіть за наявності великої кількості декоративних елементів, ефект перевантаженості прикрасами не має виникнути.

Тому можна сміливо звертати увагу на моделі купальників, ліф яких повністю або більшою мірою розшитий паєтками.

Купальник з паєтками

Необхідно звернути увагу на нижню частину – трусики повинні бути однотонними і не повинні мати декору.

Крім цього, паєтки на роздільному купальнику, також можуть бути викладені у вигляді силуетів тварин, у вигляді геометричних фігур, ліній і смужок. Або ж, вони можуть бути використані як доповнення вже наявного малюнка.

Що стосується поєднання кольорів, тут, головне, не перемудрувати, адже все геніальне просто – колір паєток повинен красиво і гармонійно виглядати з відтінком купальника. Краще всього, якщо колір деталей буде підібраний в одній колірній гамі.
Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Купальники Beach Bunny

Зміст1 Особливості2 Колірні рішення3 Моделі Торгова марка Beach Bunny з’явилася зовсім недавно, але вже встигла …

Додати коментар

*