Home > КРАСА > Догляд за волоссям > Модне фарбування 2018 року: блискучі ідеї нового сезону

Модне фарбування 2018 року: блискучі ідеї нового сезону

Новий колір волосся – ідеальний спосіб змінити образ, зробити його цікавішим, сучасніше, підкресливши особливий настрій або навіть новий статус. Фарбування волосся в 2018 році – це феєрія кольору, екстремальні малюнки, дивовижні комбінації кольору і форми, креативний та неординарний підхід до класичних канонів перукарського мистецтва.

Фарбування волосся 2018 актуальні кольори

Фарбування волосся 2018 колор мелтинг

Актуальні тренди на будь-який смак

Фарбування одним кольором вже давно не є популярним. Сучасні дами бажають, щоб їх локони захоплювали фарбами, переливами, відблисками, формуючи не просто особливі фактури, а навіть цілі малюнки. Це дуже сміливо, цікаво, незвично, як того і вимагає сучасна мода і досить складна життєва філософія будь-якої сучасної прогресивної людини.

Фарбування довгого волосся в 2018 році заслуговує особливої уваги, адже саме така розкішна шевелюра сприймається креативними перукарями-стилістами, як саме справжнє полотно для створення фантастичних шедеврів. Новий модний сезон подарував шанувальникам експериментів багато інтригуючих новинок – абсолютно унікальні техніки фарбування волосся, незвичайні рішення для тих, хто не наважується змінити свій базовий колір, – і для жагучих брюнеток, і для витончених блондинок.

Фарбування волосся 2018 кольорове

Фарбування волосся 2018 на довге волосся

Фарбування волосся 2018 фіолетове

Фарбування волосся 2018 каліфорнійське

Фарбування волосся 2018 каре

Фарбування волосся 2018 полуничне

Сплэшлайтс – 2018: «роман з сонцем»

Сплэшлайтс – концептуально нове модне фарбування волосся в 2018 році. Вперше нові тренди використовував культовий колорист Аура Фрідман в Нью-Йорку.

Колись у далекому 2013 році молода співачка Керолайн Полачек вирішила замовити унікальне фарбування пасом по всій довжині. У 2018 році незвичайний експеримент отримав друге життя. Такий варіант фарбування проводиться наступним чином – на волоссі формується виразна горизонтальна смужка золотистого кольору. При правильному освітленні здається, що лінію локонів вдало підсвічують сонячні промені.

Сплэшлайтс 2018 на довге волосся

Сплэшлайтс 2018 природний

Сплэшлайтс 2018 натуральний

Сплэшлайтс 2018 фарбування

Сплэшлайтс 2018 рожевий

Модне фарбування волосся за допомогою техніки Splashlight дозволить підкреслити природну красу волосся, але прикрашаючи їх досить помітно і яскраво. Однак зробити сонячні переливи на локонах самостійно практично неможливо. Особливо, якщо у дівчини темне волосся. Саме тому, змінюючи імідж, варто звертатися до досвідченого фахівця.

Для блондинок Splashlight може бути виконаний не з допомогою золотистого яскравого тону, а за допомогою зовсім інших, але таких же сонячних відтінків. Наприклад, це може бути персиковий або навіть рожевий колір. Зробити красивий, і що дуже важливо в деяких ситуаціях – природний вид фарбування Splashlight, можна у власниць в міру світлого волосся. «Поцілунок сонця» буде не так кидатися в очі, але свою модну функцію виконає на всі 100%.

Сплэшлайтс 2018 на темні волосся

Сплэшлайтс 2018 тренди

Плавні градієнти: омбре-сомбре

Новинки чекають і шанувальників традиційних прийомів фарбування омбре. Градієнтне фарбування, особливо на довге волосся, є класичним прийомом у сучасному перукарському мистецтві.

Омбре 2018 на русяве волосся

Омбре 2018 сіре

Омбре 2018 сіро-рожеве

Омбре 2018 на середні волосся

Омбре 2018 світле

Омбре 2018 техніка

Омбре 2018 на темні волосся

Омбре 2018 триколірне

Омбре 2018 тренди

Омбре – це правильна комбінація декількох кольорів на волоссі, які можуть бути з однієї панелі або ж зовсім контрастувати один з одним. Нові тенденції у фарбуванні волосся 2018 року в подібній техніці підійдуть і для блондинок, і для брюнеток.

Фарбування волосся 2018 в бірюзовий

Омбре 2018 для блондинок

Омбре 2018 для брюнеток

Омбре 2018 кольорове

Омбре 2018 на довге волосся

Омбре 2018 фіолетове

Омбре 2018 полуничне

трендові кольори як для темного волосся, так і для світлих локонів:

 • Мідний;
 • Пшеничний;
 • Рожева пастель;
 • Чорний з переливами.

Омбре 2018 яскраве

Омбре 2018 на прямі волосся

Сомбре для брюнеток 2018

Сомбре на довге волосся 2018

Сомбре каштанове 2018

Сомбре на кучеряве волосся 2018

Сомбре на русяве волосся 2018

Сомбре 2018

Головна родзинка – дотримання делікатного плавного переходу від одного кольору до іншого. Актуальне омбре добре виглядає на волоссі будь-якої довжини. Цю техніку можуть собі дозволити і солідні дами, і юні дівчата підлітки. Різниця буде полягати лише в підкладці кольорів. Більше того, однією з тенденцій вважають поєднання ніжного омбре і більше оригінальних укладок волосся – хвилясті пасма, завиті волосся, «голлівудські хвилі».

Омбре 2018 на короткі волосся

Омбре 2018 червоне

Омбре 2018 мідне

Омбре 2018 знебарвлення

Омбре 2018 фарбування

Омбре 2018 попільна

Омбре 2018 рожеве

Мелірування: новий погляд на класику

Мода на мелірування вічна. Техніка передбачає виділення декількох пасм з допомогою висветленія. Актуально у новому році як мелірування темних волосся, так і створення яскравих акцентів на світлих локонах. Якщо тони дуже вдало підібрані, то ефект вийде просто приголомшливий. Гармонійно мелірування на волоссі будь-якої довжини, що робить техніку ще більш популярною та затребуваною.

До речі, багато стрижок 2018 року спочатку припускають додаткове фарбування волосся. Складні асиметричні варіанти або навіть суворі каре прикрашають меліруванням. Переважні кольори – всі відтінки природної палітри. Наймодніші кольори – платина і всі тони червоної палітри. Важлива умова – холодний тон і теплі акценти не змішують.

Мелірування волосся брюнеток 2018

Мелірування волосся із чубчиком 2018

Мелірування волосся у фіолетовий 2018

каліфорнійське Мелірування волосся 2018

Мелірування волосся коротких 2018

Мелірування на середні волосся 2018

Мелірування світлих волосся 2018

Мелірування темних волосся 2018

Мелірування 2018 блонд

Мелірування 2018 на довге волосся

Фарбування волосся 2018 мелірування

Балаяж – альтернативний варіант градієнтів

Стильні модні техніки фарбування поповнилися ще одним методом перетворення локонів – балаяж. Для цього способу майстер використовує декілька відтінків одного і того ж кольору. У результаті створюється враження, що волосся вигоріло на сонці. Багато хто порівнює балаяж, фарбування омбре і сомбре, хоча це зовсім різні напрямки.

Балаяж природний 2018

Балаяж 2018

Балаяж 2018 для брюнеток

Балаяж 2018 на довге волосся

Модні трафарети на волоссі

Самий стильний і неординарний варіант змінити свій звичний образ – застосувати актуальний тренд трафаретів на волоссі. Яке це фарбування можна здогадатися лише по одній лише назві.

Фарбування волосся растрові 2018

Фарбування волосся різнобарвне растрові 2018

 • Леопардові трафарети;
 • «Складні» хвилі;
 • Рослинні орнаменти;
 • Великі квіти;
 • Листя і переплетення гілочок;
 • Східні візерунки;
 • Мереживо;
 • Незвичайна геометрія;
 • Тварини;
 • Птахи;
 • Риби.

Стандартна зачіска, де може «розгулятися» майстер по фарбуванню – подовжене каре з чубчиком. Світле волосся пофарбувати в будь-які тони і відтінки простіше. Над чорною шевелюрою доведеться попрацювати довше, оскільки окремі локони доведеться висвітлювати й дуже ретельно.

Трафаретне фарбування волосся 2018 кольорове

Трафаретне фарбування довгого волосся 2018

Трафаретне фарбування короткого волосся 2018

Трафаретне фарбування волосся 2018 в червоний

Трафаретне фарбування темного волосся 2018

Трафаретне фарбування волосся 2018

Харизматична техніка Color melting

Всі модні види фарбування в новому сезоні так чи інакше припускають якийсь сміливий експеримент з формою, кольором і навіть фактурою. Сolor melting — це особливе колорування волосся, дозволяє зробити красивий образ. Це поєднання перламутрових переливів, дорогоцінного сяйва опалів.

Важливо, щоб колірна композиція на локонах виглядала цілісно і органічно, а шевелюра наповнювалася казковим сяйвом і дивовижною грою відтінків. Сама концепція color melting передбачає завершення образу на етапі фарбування.

Color melting 2018 бірюзовий

Color melting 2018 з чубчиком

Color melting 2018 на довге волосся

Color melting 2018 двоколірний

Color melting 2018 з освітленням

Color melting 2018 в червоних тонах

Color melting 2018 різнобарвний

Color melting 2018 рожевий

Color melting 2018 на русяве волосся

Color melting 2018 синій

Color melting 2018 на темні волосся

Шатуш – делікатна гра зі стилем

Шатуш – мелірування за особливо щадною технологією. Майстер колорист ретельно підбирає кольори, забарвлюючи локони таким чином, щоб відтінки переходили дуже плавно. Таке ніжне і задоволене природне фарбування дозволяє надати навіть дуже тонкому волоссю бажаний обсяг, а весь образ зробити витонченим і аристократичним.

Головне достоїнство техніки шатуш, де використовуються природні відтінки, – це максимальна натуральність. Досить поглянути на дівчину, щоб захопитися її пишними грайливими хвилями. Не завжди можна здогадатися, що шевелюра насправді набувала цілим спектром відтінків.

Шатуш трохи нагадує балаяж, але в даному конкретному випадку на волоссі немає якогось певного переходу тонів, градієнта. «Вигорілі» або «розквітлі» пасма розташовуються в хаотичному порядку, що надає зачісці ще більше природного шарму і сексуальності.

Шатуш для блондинок 2018

Шатуш з чубчиком 2018

Шатуш на довге волосся 2018

Шатуш природний 2018

Шатуш натуральний 2018

Шатуш на середні волосся 2018

Шатуш 2018

Затемнені коріння – креативний підхід

Коли-то «ефект відрослих коренів» сприймали виключно як ознаку недоглянутості і несмаку. Сьогодні затемнення коренів – модний тренд. Ця техніка екстремально швидкими темпами завоювала популярність у 2017 році і цілком прогнозовано стала актуальним трендом нового 2018 року.

Деякі майстри рекомендують цю цікаву тенденцію ще більше «перебільшувати». Наприклад, теплий русявий колір волосся можна доповнити темними корінням, а ось кінчики зробити більш світлими.

Найбільш органічно затемнення біля коренів виглядає в образах бохо і кежуал. Прихильниці натуральності та природності вже віддали свою перевагу подібній техніці. Практичні, але завжди доглянуті дами приходять у захват від того, що можна затемнити коріння досить світлого волосся і не турбуватися про постійно відростаючих локонах хоча б деякий час.

Фарбування темних коренів у блондинок 2018

Затемнені коріння волосся 2018

Забарвлення з темними корінням 2018

Модні кольори для блондинок

Новий 2018 рік встановлює заборону на будь-які жовті тони в волоссі. Така недоробка колориста надає жінці парочку зайвих років, робить образ неакуратним і дешевим. Професійні майстри, використовуючи найкращі матеріали, що можуть швидко і якісно, не приносячи шкоди локонам, позбавити блондинок від ненависного жовтого відтінку.

Фарбування волосся 2018 зі світлими кінчиками

Фарбування 2018 на короткі волосся

Фарбування волосся 2018 в червоний градієнт

Фарбування волосся 2018 в червоний

Фарбування волосся 2018 в мідний

Мелірування волосся брюнеток 2018

Фарбування волосся 2018 модне

Поступово втрачає свою актуальність і модний сивий колір. Тепер попелясті й інтенсивні сірі кольори зустрічаються все рідше і рідше. На зміну настільки сумнівним забарвленням на волоссі прийшли більш делікатні і не суперечливі кольори:

 • Пісочний блонд;
 • Світлий русявий;
 • Платиновий блонд;
 • Рожеві полуничні відблиски;
 • Срібні переливи.

Красивий блонд, зроблений професіоналом – ідеальний варіант, щоб освіжити образ, надати йому більше сексуальності, ніжного чарівності і шарму. До того ж базовий блонд завжди можна доповнити техніками, які згадувалися вище.

Фарбування волосся 2018 натуральне

Фарбування волосся 2018 новинки

Фарбування волосся 2018 знебарвлення

Фарбування волосся 2018

Фарбування волосся 2018 в жовтий

Модні рекомендації брюнеткам

Для прихильниць темного волосся також є безліч варіантів, як зробити свій образ ще більш модним. Насамперед, стилісти настійно рекомендують подумати про нудний і похмурий чистий чорний колір з синіми переливами. На зміну воронячому забарвленню прийшли темні, глибокі, смачні тони шоколадної палітри.

Фарбування волосся 2018 однотонне

Фарбування волосся 2018 у вогненно-червоний

Фарбування волосся 2018 балаяж

Освітлення волосся 2018

Фарбування волосся з плавним переходом 2018

Фарбування волосся 2018 стрижка пікс

Фарбування волосся 2018 світлі пасма

Брюнеткам варто звернути пильну увагу на такі відтінки:

 • Темна кориця;
 • Чорна мідь;
 • Морозний каштан;
 • Ліловий шоколад.

Останній відтінок можна віднести до категорії ненатуральних тонів, але він настільки шикарно виглядає на волоссі, що питання ненатуральності зникає само по собі. Насичений багатий колір додасть будь-якій стрижці додатковий обсяг за рахунок ефектних переливів.

Фарбування волосся 2018 рожеве

Фарбування волосся 2018 рожеве золото

Фарбування волосся каре в рудий 2018

Фарбування волосся 2018 руді

Фарбування волосся 2018 сіре

Фарбування волосся 2018 для шатенок

Фарбування волосся 2018 в синьо-рожевий колір

Природність – тренд для всіх напрямів

З кожним роком тяга до природності, природності у всьому тільки зростає. Дами цінують не просто якість, але ще і натуральність тих продуктів, за допомогою яких змінюють образи один за іншим.

Фарбування волосся 2018 зі стрижкою

Фарбування волосся 2018 світлих

Фарбування волосся 2018 техніки

Фарбування волосся 2018 в темний відтінок

Фарбування волосся 2018 з червоним подтоном

Фарбування волосся 2018 тонування

Фарбування волосся 2018 тренди

Новий 2018 рік не став винятком. Безумовний модний тренд – використання натуральних барвників, дбайливе ставлення до волосся, регулярний і інтенсивний догляд за улюбленими локонами. Це завжди важливо, потрібно і цінно.

Фарбування волосся 2018 венеціанське

Фарбування волосся 2018 витких

Фарбування волосся 2018 ефект вигорання

Фарбування волосся 2018 яскраве

Фарбування волосся в 2018 зелений

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Маски для росту волосся: ефективні рецепти краси

Зміст1 Маски для росту волосся в домашніх умовах2 Маска для волосся з корицею3 Маска з …

Додати коментар

*