Home > СТИЛЬ > УРОКИ СТИЛЮ > Модні кольори 2018: вибираємо собі образ

Модні кольори 2018: вибираємо собі образ

У кожної людини є свій улюблений колір, але крім особистих смаків існують ще й модні тенденції. Розглянемо, які самі модні кольори 2018 пропонують нам дизайнери.

1. Ультра фіолет

Це головний відтінок 2018 року, який зустрічається в багатьох модних колекціях. До того ж, насичений ультрафіолет – це символ творчого самовираження і якоїсь містики. При цьому дизайнери бачать цей колір або монохронним в наряді, або в обрамленні інших яскравих відтінків. Додатковими відтінками можуть стати: червоний, сріблястий, оранжевий, яскраво-жовтий.

Модні кольори 2018

2. Яскраво-жовтий відтінок

Даний відтінок буде домінантним у весняних нарядах 2018. Він чудово поєднується в парі з рожевим, болотно-зеленим або ультрафіолетом. Класична комбінація – жовтий і чорний відтінки.

кольори 2018 мода

3. Червоний колір

Червоний колір вносить нотку щастя, радості в образ, і буде дуже актуальним восени – взимку. А от поєднувати модний помідорний колір найкраще зі стриманими відтінками: синій, коричневий, чорний, молочно-білий.

кольори 2018 мода

4. Синій колір

Якщо вам здається, що чисто синій колір виглядає якось нуднувато і не презентабельно, спробуємо розвіяти ваші сумніви. Вся справа в тому, що стриманий глибокий синій відтінок насправді багатогранний. Наприклад, він здатний освіжити найпростіший образ, надавши йому особливої родзинки. До того ж, цей колір буде лідером у списку «наймодніші кольори 2018».

Поєднуємо синій колір з нейтральними відтінками: сірий, срібний, білий, пурпуровий.

кольори 2018 мода

5. Ніжний бузково-рожевий відтінок

Дуже витончений відтінок, який практично зливається зі шкірою і надає образу легкості, теплоти. Цей відтінок не вимагає обрамлення, але якщо ви так хочете його з чимось поєднувати, тоді вибираємо м’які нюдові, бежеві тони.
Близьким за духом є персиковий відтінок, який також буде модним у цьому сезоні.

кольори 2018 мода

6. Світло-бірюзовий колір, що нагадує відтінок чистої морської хвилі в сонячний день

Такий відтінок здатний внести весняну свіжість у будь-який образ, і найкраще гармоніює з нейтральними відтінками: сірим, білим, бежевим, нюдовим.

кольори 2018 мода

7. Палене золото

Цей відтінок надає образу особливого шику і є домінантним в осінньо–зимових колекціях. Він також прекрасно гармонує з білим, чорним кольором або коричнево–червоним відтінком.

кольори 2018 мода

Модні кольори 2018: фото

Серед модних кольорів 2018 дизайнери також виділили:

  • — мікс червоного і коричневого, «Chili Oil»;
  • — колір крокусів, «Spring Crocus». Геть зиму, холоди, хай живе весна: саме таку концепцію несе даний колір у весняних колекціях модних 2018;
  • — неоновий блакитний, «Lime Punch». Відтінок, який чіпляє око і підходить сміливим людям, любителям експериментувати зі своїм образом. Однак, з цим відтінком слід бути обережним. Тому якщо ви хочете підібрати пару для неонового салатового відтінку, тоді краще зупиніться на жовтому, зеленому, бірюзовому кольорі.

Як бачимо, кожен колір унікальний, і заслуговує окремої уваги. Тому кожна модниця може використовувати або один, або кілька в своєму модному образі 2018.

кольори 2018 мода

кольори 2018 мода

кольори 2018 мода

кольори 2018 мода

кольори 2018 модакольори 2018 модакольори 2018 модакольори 2018 модакольори 2018 мода

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Літня мода 2018 для жінок за 50: як виглядати молодше своїх років

Зміст1 Як скласти базовий гардероб для жінки за 502 Мода для жінок за 50: літо …

Додати коментар

*