Home > АКСЕСУАРИ > Модні окуляри для зору: новинки — 2018

Модні окуляри для зору: новинки — 2018

Окуляри для зору дозволяють не тільки впоратися з вадами здоров’я, але і створювати різні жіночі образи. Сьогодні мова піде про те, які ж окуляри для зору будуть модними і затребуваними в 2018 році.

 

Історія виникнення окулярів для зору – символу вченості та мудрості

Приблизно в далекому 1280 році один дуже допитливий стекловар з італійського острова Мурано звернув увагу на те, що краплі застиглого скла здатні збільшувати предмети. На підставі цього, він запропонував свій особистий спосіб корекції зору тим людям похилого віку, які в силу свого віку погано бачили. Але перед тим як допомогти людям з поганим зором, йому довелося потрудитися. Він навчився робити дуже тонкі і прозорі скла. У 1440 році виникло книгодрукування, що викликало ще більшу потребу в окулярах для зору. Саме в ті часи окуляри стали символом вченості та мудрості. Утримувати скляні лінзи в руках і одночасно щось робити було неможливо. Майстри стали вигадувати, як можна було вирішити це прикру проблему, і знайшли вихід. Вони вставили обідки з збільшувальними стеклами в дві пластини, які як ножиці, скріпили цвяхом. Вийшла досить дивна конструкція, яку насилу можна було утримати на носі. Аж до ХVI століття люди буквально мучилися з таким диво-винаходом, а потім нарешті придумали прив’язати до ободкам мотузочку і чіпляти її за вуха.

Як уже згадувалося вище, лише у ХІV столітті в Європі почали носити окуляри, які в Східній Азії з’явилися набагато раніше. І вже в ХVII столітті вони стали користуватися особливою популярністю серед чоловіків. Найзнаменитіші модники з пафосом і величезним задоволенням красувалися у величезних яскравих окулярах. Але мода не стоїть на місці, а дуже швидко змінюється. З XVIII величезні окуляри змінилися на лорнеты, які стали обов’язковою частиною жіночого туалету. Їх носили на довгому тонкому ланцюжку на шиї. А для чоловіків придумали моноклі – круглі скельця для одного ока, які частіше носили ланцюжок, прикріпленим до кишені жилетки.

А в середині XIX століття були створені витончені пенсне, які були актуальні аж до завершення першої світової війни. Вони представляли собою окуляри без оправи і кріпилися на переніссі за допомогою пружинки. І тільки коли з’явилися звичні нам дужки, майстри здогадалися з’єднати обідки, створюючи тим самим опору на переніссі. Нарешті були створені оправи, які актуальні й донині.

Які ж окуляри для зору нині в моді?

Завдяки надзвичайній різноманітності стекол і форм оправ окуляри на сьогоднішній день дуже популярні. Вони служать не тільки порятунком для людей з поганим зором, але і прекрасно доповнюють модний ансамбль. У 2018 році мода на одяг відійшла від яскравої колірної гами і блискучих деталей в бік строгості, натуральності та стриманості. Ось тут настає саме час вступити в гру модних окулярів для зору, які покликані оживляти жіночий образ. Сама модна форма – це:

  • ретро – перебільшено великі з обтічністю форм в дусі 50х-60х років;
  • авіатор;
  • окуляри-маска.

Вузькі «котячі» окуляри раніше виглядали дуже екстравагантно, але в тренді в 2018 році великі круглі форми, які стрімко завоювали всі світові подіуми.

Оправа для іміджу

З XVI століття очкових справ фахівці почали додавати подрібнені дорогі коштовності в виробництво скла, щоб надати очками світлопоглинаючий ефект. На жаль, такий дорогий аксесуар змогли дозволить собі тільки заможні люди. Основна маса населення задовольнялася простими очками, изготавливающимися кустарним способом ремісниками з самого звичайного скла. Продавалися окуляри для зору на кожному базарному куті. Але поступово окуляри стали не тільки корисною річчю, але і частиною модного іміджу.

Популярні матеріали для стильних оправ

На самому початку ХХ століття красиві очні аксесуари для зору були ще вкрай дорогим товаром. Для виготовлення оправ використовувалися різні метали, панцирі черепах і роги парнокопитних. На сьогоднішній день більша частина оправ в доступних у вільному продажу окулярів виконана з пластикових матеріалів. Гарна оправа асоціюється з сучасністю і успішністю. Основна вимога до матеріалів для виробництва оправ – це гіппоалергенність, легкість і пластичність. Іноді навіть використовуються шкіра і дерево.

Модна кольорова гама оправ окулярів для зору

Щодо кольору оправи можна сказати одне: перевагу в 2018 році віддається класичним кольорам: чорному, коричневому і сірому. У деяких колекціях присутні забарвлення, що імітують шкури диких тварин, зміїну і крокодилячу шкіру, оригінальні принти. Дуже ефектно виглядають окуляри в прозорій оправі. Особливо популярні такі варіанти серед молодих дівчат і жінок.

Стильна обробка окулярів для зору

Багата і різноманітна обробка оправи як і раніше в моді. Оригінальні малюнки з каміння сваровскі, страз, перламутру і перлів дозволяють очками виглядати розкішно. Також актуальна тема ажурних завушників, металевих аплікацій, які ефектно виглядають на темному пластику. Але всі новомодні елементи декору повинні бути лаконічними і виконаними в стилі мінімалізму. До речі, це правило не відноситься до сонцезахисних окулярів, модних в 2018 році. Окуляри для зору та окуляри від сонця – це дві абсолютні протилежності в наступаючому сезоні.

Незвичайні образи, створені за допомогою модних окулярів для зору

Стильні окуляри для зору дозволять багатьом жінкам в 2018 році виглядати привабливо і красиво. З їх допомогою можна створювати кокетливі і грайливі образи. Окуляри в прозорій оправі – прекрасний аксесуар для створення ділового іміджу.

З кожним роком популярність окулярів для зору зростає в силу того, що більша частина населення волею-неволею, але псує зір ще в молодшому віці, коли відмовляється від нормального освітлення під час вивчення домашнього матеріалу, заданого в школі, сидячи цілодобово в соціальних мережах або віртуальних іграх перед екранами комп’ютера і ноутбуків. Тому люди починають піклуватися про здоров’я очей вже після того, як упаде зір. Благо існують окуляри, що дозволяють виправити цей недолік і при цьому залишатися стильною.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Модні жіночі шапки: 8 актуальних трендів осені-зими

Зміст1 ТОП-8 модних шапок осені-зими2 Тренд 1. В’язані шапки: симбіоз краси і комфорту3 Тренд 2. …

Додати коментар

*