Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Модні тенденції чубчиків 2018

Модні тенденції чубчиків 2018

Модні тенденції чубчиків 2018

Не буває жінок без вади. В однієї – надто виразний ніс, у другої дівчини – занадто гостре підборіддя, ще одна дівчина з широкими вилицями, а в тій милашки занадто великий лоб. Всі ці недоліки можна візуально прибрати за допомогою чубка. В даний момент часу існує безліч варіацій підстриженого волосся, які гарними локонами лягають на обличчя. Модні чубчики 2018 року у певних варіантах можуть бути для круглого обличчя овальної форми, для густих і довгих локонів.

Модні тенденції

Кожен чубчик орієнтований на індивідуальність дівчини. Є можливість розглянути модні тенденції чубчиків 2018 року.

Модні тенденції чубчиків

Гламурні косі

Світові стилісти довго думали і вирішили, що в 2018 році будуть керувати модою косі чубчики, які недбало спадають на обличчя дівчини. Це повністю змінює стиль, надає креативності, трохи хуліганства і загадковості. Така стрижка волосся є оптимальним варіантом для всіх дівчат з різними волоссям і різного обличчя.

Гламурна коса чілка може приховати всі недоліки на обличчі. І також вона підходить під будь-яку довжину локонів. Якщо волосся довжиною до попереку, то і чубчик підійде подовжений, через все обличчя. Дана стрижка локонів обов’язково повинна бути профільована. Так чубчик виглядає більш ефектно і безладно.

Якщо у дівчини коротка стрижка під хлопчика), то і стрижка чубчика повинна бути короткою. Але на відміну від довгого волосся, цей чубок не можна філірувати. Навпаки, він пишний і багатошаровий.

Гламурний косий чубчик

На бік

Особливістю 2018 року буде модний чубчик на бік. Він може бути будь-якої довжини, рідким або густим, але на бік. Таке зістрижене волосся можуть поєднуватися з будь-яким вигаданим образом дівча, з будь-якою зачіскою, і найцікавіше, що такий «бічний» чубчик підходить до будь-якого тіпу лиця (будь воно з широкими вилицями або овальне).

Якщо «боковий» чубчик трохи прорідити і зробити трохи довше стандарту, він підкреслить натуральний образ дівчини. Якщо до такого чубка зробити ще і неупереджену зачіску, образ дівчини виходить легким, як пір’ячко.

На бік

Чубчик каскад

Даний чубчик вигаданий стилістами спеціально для власниць густого волосся. Вона є головним показником густоти і краси локонів. Тільки знов-таки треба дотримуватися правил:

  • довге волосся – подовжений чубчик каскад;
  • короткі локони – коротко зістрижене волосся на обличчі.

Каскад

Довгий

Чубчики можуть забуватися, а потім згадуватися. Так згадається довгий чубчик в 2018 році. Це зістрижене волосся на обличчі надає дівчині глибоку загадковість і таємничість. Багато жінок хочуть в своєму образі загадку і тому вибирають саме цей вид чубчика. Деякі навіть виглядають з такими зістриженими локонами молодше своїх років і декілька кокетливі.

В принципі, якщо так вже не терпиться і хочеться, тоді потрібно взяти гострі ножиці (не можна, щоб чубчик був кривувато стрижений) і акуратно зістригти сухі волосся, бо як мокрий чубчик після висихання «підстрибне» і не вийде задуманий план.

Довгий чубчик

Короткий

Це досить-таки креативний і своєрідний чубчик. Він підійде не всім. Комусь він дасть підкреслення зачіски або стрижки, а когось може навіть зіпсувати. З-за цього можуть з’явитися на обличчі такі недоліки, яких раніше не помічала сама їх володарка.

Короткий чубчик може піти тієї чарівниці, яка має довгі пряме і густе волосся бажано яскравого кольору (брюнетка) з круглою формою обличчя. Він підкреслює індивідуальність, лице набуває ніжні форми.

Якщо волосся коротке і пряме, даний тип чубчика підкреслить в дівчині нотки мистецтва (може вона пише картини?). При таких стрижених локонах на обличчі підкреслюється форма і колір брів. Вони повинні мати чіткі межі і подовжені.

Короткий

На коротке волосся

Дуже багато представниць слабкої статі воліють короткі волосся. Але зачісок і стрижок з коротким волоссям ще більше. Модні чубчики 2018 на коротке волосся це своєрідний «пік моди». Якщо волосся коротке, а зачіска на них кучерява і безформна, то і чубчик підійде такої ж довжини, як і стрижка.

Особливістю в такому варіанті буде, то що чубчик повинен бути косий і гладкий. Це підкреслить індивідуальність характеру (я весела, але строга). Другим варіантом є коротка рівна стрижка – чубчик трохи набік, короткий. Підкреслює дуже риси обличчя. Такий чубчик може підійти бездоганно людям з круглим личком. Якщо ж дівчина з худорлявим обличчям і короткою стрижкою – чубчик може бути кучерявий і короткий. Він буде повнити трохи обриси обличчя і підкреслювати очі.

На коротке волосся

На середнє волосся

Середньою довжиною волосся вважається волосся по плечі. Модні чубчики 2018 на середнє волосся підійдуть практично всі вище перераховані. Слід лише дивитися яка зачіска?

Просто хвилясте волосся, гладкі й рівні локони, або шалено кучеряві, створюють творчий безлад на голові.

Але чубчик ще залежить від типу і овалу обличчя. Деякі стрижені волосся на обличчі надають загадковості, а деякі підкреслюють риси обличчя. В залежності від того, що дівчина хоче, такий чубчик і буде.

На середнє волосся

На довге волосся

Волосся до попереку. Цю прекрасну картину можна спостерігати з приходом тепла. Дуже красиво виглядають абсолютно все довге волосся, не залежно від того, якого воно кольору, хвилясе воно або випрямлене праскою.

Модні чубчики 2018 на довге волосся підійдуть, швидше за все, різні. Залежить це від того яка зачіска. Якщо волосся рівні і дуже гладкі, прекрасно виглядатиме короткий чубчик. Але якщо волосся трохи в’ється або лягають якось оригінально, тоді може бути до лиця косо філіруване пасмо зістрижених волосся.

чубчик на довге волосся

На довге волосся

Новинки

Яке б ні було волосся, новинки модних чубчиків можна підібрати не тільки для підкреслення індивідуальності, а й «по моді». Адже всі жінки Світу дуже різні, і варіації чубків підбираються до кожної індивідуально. Для здійснення свого бажання бажано не експериментувати вдома (можна все зіпсувати), а краще сходити в салон до професійного перукаря, який відразу ж визначить, що саме потрібно прекрасній дамі.

Якщо є велике бажання йти «в ногу» з модою, але виникають великі сумніви (а піде?), можна взяти з собою фото модних жіночих чубчиків. Професійний стиліст допоможе визначитися з вибором і зробить, так як хоче дівчина, та й ще додасть своєї фантазії.

Новинка

Новинка - 2

Новинка - 3

Новинка - 4

Новинка - 5

Новинка - 6

Новинка - 7

модні чубки - 1

модні чубки-2

модні чубки - 3

модні чубки - 4

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Зачіски на Новий рік 2018

Зміст1 Зачіски на Новий рік на коротке волосся2 Зачіски на Новий рік на середнє волосся3 …

Додати коментар

*