Home > АКСЕСУАРИ > Модні жіночі окуляри весна-літо 2017

Модні жіночі окуляри весна-літо 2017

Модні жіночі окуляри

Від наших улюблених авіаторів до сонцезахисних окулярів в стилі ретро, від круглих оправ до нестандартних очок типу котячих очей. Подивіться, які вони, модні окуляри сезону весна/літо 2017.

Модні жіночі окуляри весна-літо 2017: оправи, скло, форми

Котячі очі

Окуляри типу «Котячі очі» є швидше нестандартною тенденцією для сезону Весна/Літо 2017. У цьому сезоні обіцяють бути модними окуляри, оправа яких має злегка видовжену форму. Завдяки цьому сама форма оправи нагадує котяче око, що додає певної вишуканості. Даний тип очок відмінно поєднується з шарфами, так званий ретро-шик. Підходить швидше для особливих випадків, ніж для повсякденного життя.

котячі очі

Авіатори

Сонцезахисні окуляри авіатор є хітом в останні кілька сезонів і не збираються, поступаються свої позиції в якості модного хіта. У цьому сезоні, однак, крім класичних авіаторів, з’явилися і варіанти з більш щільною, пластиковій оправі.

авіатори

Округлі ретро-моделі

Ретро-моделі окулярів округлої форми обіцяють бути дуже модними в літньому сезоні 2017. В основному, представлені моделі з більш товстими і кольоровими оправами.

ретро окуляри

Великі оправи

Ми не можемо обійти увагою великі оправи окулярів, т. к. вони — обов’язкова частина наших улюблених аксесуарів літа 2017. Як правило, така форма очок покриває брови і верхню частину скул. Мінус полягає в тому, що вони не підійдуть кожній — жінкам з подовженим типом особи слід їх уникати. Найбільш поширеними є моделі з великими шибками як з оправою, так і без.

великі оправи

Широкі форми

Коли ми говоримо про тенденції в моді на окуляри, ми не можемо не згадати про широкі пластикові оправи. Ви знайдете їх як в класичних чорному і білому, так і в більш нестандартних кольорах – червоному, синьому, зеленому і металевому відтінках.

широкі форми

Розкіш

Цікава тенденція, яку можна спостерігати у деяких модних брендів — це розкішно оформлені оправи. Це, безумовно, окуляри, які можна носити щодня, але вони також є відмінним вибором для дам з більш екстравагантним смаком, які люблять експериментувати з аксесуарами.

розкіш

Кольори скла

Чорні скла, безумовно, є хітом літа 2017 (варто визнати, що,як і в будь-який інший сезон). Класика ніколи не виходить з моди, тому чорні лінзи залишаються самим популярним вибором.

З іншого боку, дуже актуальними будуть окуляри з омбре-ефектом, при якому світла нижня частина скла помітно темніє вгорі.

Кольорові скла не так поширені, як в минулих сезонах, але нерідко зустрічаються в багатьох модних дизайнерів. Переважають жовтий і червоний відтінки, а також, всі варіанти хамелеонів.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Модні жіночі шапки: 8 актуальних трендів осені-зими

Зміст1 ТОП-8 модних шапок осені-зими2 Тренд 1. В’язані шапки: симбіоз краси і комфорту3 Тренд 2. …

Додати коментар

*