Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Пік моди – асиметричне каре

Пік моди – асиметричне каре

асиметричне каре

Асиметричні стрижки вже давно користуються популярністю серед представниць прекрасної статі. Серед найбільш зручних і простих у виконанні – асиметричне каре. Стрижка передбачає створення асиметрії з одного боку волосся (зазвичай ззаду чи збоку), за рахунок чого створюється ефект зорового згладжування різких контурів лиця. Така стрижка може підкреслити гарну форму підборіддя, носа, злегка витягнути овал обличчя і освіжити образ.

Техніка

Процес виконання стрижки асиметричне каре складається з наступних кроків:

 • Після миття голови і підсушування волосся майстер робить вертикальний проділ на маківці до кінця потилиці;
 • з обох боків проділу відділяється по одній тонкої пасма;
 • пасмо необхідно вистригти до потрібної довжини зверху вниз і згодом служить орієнтиром для «каркаса» всієї стрижки;
 • нова частина волосся праворуч відокремлюється від контрольного пасма за допомогою діагонального проділу;
 • кожне наступне пасмо стрижеться по довжині контрольної;
 • з кожною новою пасмом майстер зсувається вправо і робить пасма довше і ширше;
 • в кінці стрижеться скронева частина;
 • потім все волосся необхідно зачесати назад і зробити на маківці новий рівний проділ; цей проділ буде знаходитися трохи лівіше першого;
 • далі пасма выстригаются знову по контрольної;
 • поступово крайня нижня частина волосся повинна збільшуватися;
 • кожен раз стрижка починається з лівого боку і плавно рухається вправо;
 • потім залишається лише виконати окантовку волосся в зоні шиї, роблячи її у формі трикутника, укласти волосся феном з круглою щіткою і все готово.

assimetrichnoe-kare - 1

Види

Асиметричне каре – це одна з варіацій класичного каре, яка, в свою чергу, має різновиди. Техніка виконання стрижки буде залежати від конкретного типу асиметричного каре.

Можна виділити наступні види асиметричного каре:

 • класичне каре,
 • коротке каре,
 • каре з подовженням,
 • каре з чубчиком,
 • каре з косим чубчиком,
 • каре без чубчика.

assimetrichnoe-kare - 2

Класичне асиметричне каре

В даному варіанті стрижки техніка не відрізняється від техніки виконання класичного симетричного каре, проте одна сторона зачіски навмисно робиться довше.

Стрижка дуже проста у виконанні, єдине, що може знадобитися майстру – намітити лінію окантовки по верхньому шару волосся, для того, щоб згодом не заплутатися в лініях переходу градуювання в основну масу волосся на потиличній частині голови.

Коротке

В цьому випадку довжина волосся на потиличній частині сильно вкорочується, а вся маса волосся за допомогою проділу ділиться на дві нерівні частини.

Згодом це й буде складати основу зачіски. Подовжена частина волосся буде набагато густіше, ніж укорочена.

assimetrichnoe-kare -3

З подовженням

По техніці виконання дана стрижка схожа на попередній варіант – асиметрія зачіски створюється за рахунок поділу волосся на непропорційні частини. Але якщо в попередньому випадку стрижка робилася дуже короткою, то на цей раз загальна довжина волосся значно більше – найдовша частина досягає підборіддя, а найкоротша знаходиться на рівні нижньої частини шиї.

З чубчиком

Техніка виконання не відрізняється від класичного асиметричного каре, однак до зачіски додається чубчик.

Зачіска буде виглядати свіжою та легкою тільки в тому випадку, якщо зробити чубок добре профільованим, з простриженими кінчиками. В іншому випадку масивний чубчик з рівним зрізом може зіпсувати весь зовнішній вигляд, а її власницю змусить виглядати безглуздо.

assimetrichnoe-kare -4

З косим чубчиком

Ця модель стрижки може бути як подовженою, так і дуже короткою. Варто сказати, що сама коротка довжина в даному випадку буде виглядати найбільш ефектно. Асиметрію буде створювати коса чілка, а її довжина дорівнюватиме основний довжині всього волосся.

Без чубчика

Найбільш виграшно асиметричне каре виглядає злегка подовженому варіанті. У цьому випадку стрижка виглядає максимально жіночно і елегантно. А ось на короткій довжині така стрижка буде виглядати не дуже вдало.

Підбір форми

assimetrichnoe-kare -5

Багатьох дівчат непокоїть, кому підходить асиметричне каре, а кому ні. Така стрижка, як видно, має безліч форм і варіацій, і тому кожна дівчина зможе підібрати свій неповторний варіант.

Однак найбільш вдало зачіска виглядає на володарці квадратної форми обличчя з різкими контурами і дуже широкими вилицями. Асиметричне каре також добре піде дівчатам з трикутною формою обличчя, оскільки воно дозволяє візуально витягнути його і надати обличчю форму овалу.

Гарним варіантом каре також виявиться для власниць кучерявого і неслухняного волосся. Для худорлявим дамам підійде каре з подовженням.

Укладка

Варіанти укладання асиметричного каре нечисленні, оскільки така складна форма, як асиметрія, не любить складних текстур: дрібних кучериків, пухнастого волосся, а також «гострих», укладених гелем пасм.

Подовжене каре з чубчиком і без, зазвичай укладають на круглу щітку, фіксують м’яким мусом або пінкою. Якщо використовувати в процесі укладання гель лак сильної фіксації, пасма вийдуть або будуть стирчать в усі сторони «їжачками», або склеившимися і висячими. Ні те, ні інше не додасть зачісці шарму. Волосся повинне виглядати м’яким і повітряним.

assimetrichnoe-kare -6

Допустимо створення м’яких хвиль на кінчиках волосся з використанням все тієї ж пінки.

Найкращий варіант – випрямлені праскою пасма, об’ємні біля коренів. У цьому випадку необхідно особливу увагу приділяти догляду, оскільки розсічені або обламані волосся буде нелегко зістригти зважаючи короткої довжини стрижки.

Якщо не доглядати за волоссям, не використовувати спреї, масла і термозахист, кінчики будуть сухими і пушащимися, з-за чого вся зачіска буде виглядати неакуратно і неухоженно.

assimetrichnoe-kare -7

Якщо подивитися на фото асиметричного каре, видно, що кількість варіацій з формою і довжиною настільки різноманітно, що кожна дівчина може вибрати для себе варіант, який підходить тільки їй. Стрижка не дуже складна у виконанні та не вимагає покупки дорогих уходових коштів: досить обійтися стандартним набором, що складається з шампуню, кондиціонера, маски і термозахисту.

Фото асиметричного каре

assimetrichnoe-kare -8

assimetrichnoe-kare -9

assimetrichnoe-kare -10

assimetrichnoe-kare -11

assimetrichnoe-kare -12

assimetrichnoe-kare -12

assimetrichnoe-kare -13

assimetrichnoe-kare -14

assimetrichnoe-kare -15

assimetrichnoe-kare -16

assimetrichnoe-kare -17

assimetrichnoe-kare -18

assimetrichnoe-kare -19

assimetrichnoe-kare -20

assimetrichnoe-kare -21

assimetrichnoe-kare -22

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Зачіски на Новий рік 2018

Зміст1 Зачіски на Новий рік на коротке волосся2 Зачіски на Новий рік на середнє волосся3 …

Додати коментар

*