Home > КРАСА > Поради дерматолога: головні помилки, які не можна вчиняти

Поради дерматолога: головні помилки, які не можна вчиняти

Не важливо, які поради дають нам дерматологи, важливо – яким правилам слідують вони самі.
Джанін Дауні, доктор медичних наук, член Американської Ради Дерматолов, автор власних методик, а також автор колонки про красу і здоров’я шкіри, поділилася своїми особистими лайфстайл-правилами для шкіри:

Поради дерматолога
«Як сертифікований дерматолог я знаю, що турбота про мою шкіру навіть важливіше тих продуктів, які я наношу. Вибір, який ми здійснюємо, приймаючи рішення про спосіб життя протягом дня, справляє значний ефект на те, як наша шкіра виглядає і відчуває себе».
Ось речі, які ніколи не робить сама Джанін і не радить нам:

1. Пропускати вправи

Здавалося б, не пов’язані з щоденним доглядом, регулярні фізичні навантаження безпосередньо впливають на сяйво вашої шкіри. Вправи покращують кровообіг, тонізують і зміцнюють м’язи так, що шкіра випромінює здоров’я і красу. Заняття спортом також знімають стрес, а значить, пов’язані зі стресом захворювання шкіри, як акне, екзема, псоріаз і навіть втрата волосся можна вилікувати простими щоденними вправами. Знайдіть ту форму навантажень, яка приносить вам задоволення – будь то біг, силові тренування або заняття танцями – і шкіра не сповільнить сказати вам спасибі.

2. Спати «на обличчі»

Спати обличчям на подушці не можна ні в якому разі, і це ніякий не міф. Уявіть, що всі години, проведені у сні, та чи інша сторона вашого обличчя постійно знаходиться під тиском, це триває тижні, місяці і роки. В результаті з’являються зморшки, обличчя втрачає рельєф, і шкіра старіє набагато раніше покладеного терміну. Таким чином, всі кошти, вкладені в красу днем «згорають» за ніч. Сон на спині – ідеальний варіант, хоча це дуже важко для багатьох з нас. Однак, придбання такої звички допоможе, в буквальному сенсі, уповільнити хід часу, що має велике значення.

Поради дерматолога

3. Не змивати макіяж на ніч

Протягом усього дня косметика на обличчі служить збіркою бруду і бактерій, навіть якщо ви живете на природі, не кажучи про міський середовищі. Увечері, після того як ви вмилися за допомогою ніжного очищаючого засобу, чисельність бактеріальної «колонії» на вашому обличчі моментально зменшується. (Грубо, але правда). Якщо ви не знайшли час на очищення шкіри перед сном, то тим самим створили ідеальне середовище для розмноження бактерій і появі акне, а також забезпечили собі тьмяний колір обличчя з-за відсутності пиллинга. У той же час, вії, вкриті тушшю і вдень, і вночі, втрачають об’єм і довжину, а, як відомо, будь-яка жінка виглядає молодшою з густими віями.

4. Ходити в солярій

Ні в якому разі, ніколи! По-перше, солярій може викликати рак. Дослідження показують, що регулярні походи в солярій до 30 років-на 75 відсотків збільшують ризик меланоми (найбільш небезпечна форма раку шкіри) протягом всієї решти життя. Також всі любителі штучного сонця знаходяться в групі ризику таких захворювань як рак очей, плоскоклітинний рак і рак базальних клітин.
Друга причина – краса. Випромінювання солярію викликає появу зморшок, набряків та інших ознак передчасного старіння. Всесвітня Організація охорони Здоров’я присвоює променів в солярії статус «найбільш канцерогенних».

Поради дерматолога

5. Виходити на вулицю без сонцезахисного крему

Існує 101 причина, по якій в денному кремі повинен бути фактор захисту. Щоденне нанесення SPF30 допомагає запобігти кожен симптом старіння, тому що 90 відсотків видимого старіння відбувається саме завдяки UV-променів. Захист також допомагає уникнути раку шкіри та інших шкірних захворювань, як псоріаз та розацеа. Виходячи на вулицю, необхідно нанести захист не тільки на обличчя, але і на шию, вуха і руки. У спекотну погоду засіб з SPF повинен бути на всіх ділянках шкіри, схильних до сонця. Є приказка «Один стібок, зроблений вчасно, вартий дев’яти», це на сто відсотків відноситься до захисту від сонця. Користуйтеся сонцезахисним кремом, адже профілактика завжди краще, ніж лікування.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Вправи проти целюліту, деякі поради.

Зміст1 Спорт проти апельсинової кірки2 Вправи проти целюліту на сідницях3 Вправи проти целюліту на стегнах4 …

Додати коментар

*