Home > ЗДОРОВ'Я > Розумний фітнес

Розумний фітнес

Біль у м’язах – результат печіння із-за розриву м’язових волокон, а не через молочну кислоту

Розумний фітнес

М’язовий розрив виникає в результаті силових вправ, а на тілі утворюються мікроскопічні гематоми, які захищають тканину і прискорюють загоєння. Такі фактори, як молочна кислота і неорганічні фосфати можуть стати причиною м’язової втоми, а за це доведеться розплачуватися синцями на тілі.

М’язи не ростуть в спортзалі. Їх зростанню сприяє здорова дієта і регулярний сон

Розумний фітнес

Зростання м’язів – це дієта і раціональний відпочинок. Не варто переживати, якщо ви пропустили один день без тренувань. Дуже важливо дотримуватися балансу. Займайтеся старанно і зосередьтеся на виконуваній вправі. Але пам’ятайте – розслаблятися також необхідно.

Жінки + тяжкості не обов`язково великі м’язи

Розумний фітнес

Поширений міф: жінки, які піднімають тяжкості – дуже м’язисті. Хоча цьому твердженню має місце бути, однак, накачані м’язи вимагають неймовірної самовідданості і тривалих інтенсивних тренувань. Підняття тягарів особливо корисно жінкам за 40, т. к. сприяє зміцненню кісток і попереджає розвиток остеопорозу.

Вода не спалює додаткові калорії, але допомагає очистити організм і притупити голод

Розумний фітнес

Так, теоретично, холодна вода спалює калорії. Але це не означає, що на животі з’являться кубики преса. Дослідження довели, що вода допомагає організму – знижує тягу до їжі і сприяє відновленню. Так що пийте на здоров’я! Ви запитаєте, а скільки води потрібно випивати? Експерти стверджують: пийте, поки сеча не стане прозорою.

Твердження, що шкідливі вуглеводи – помилково. У розумних кількостях корисні вуглеводи з-за високого вмісту клітковини будуть корисні.

Розумний фітнес

Злаки, які багаті клітковиною, знижують рівень цукру в крові. Наш організм, особливо мозок, має потребу у вуглеводах. Вам вирішувати, скільки в день вуглеводів вживати. І ніхто вам не заборонить час від часу насолоджуватися улюбленим шоколадним тістечком з горіхами.

Найважливіша частина в піднятті ваги – це ексцентрична або фаза розтягування (опускання ваги), а не концентрична (підняття тяжкості)

Розумний фітнес

Всі це знають, але ігнорують. Правильної підхід до вправ має важливе значення – сприяє зниженню ваги і підтримання його в нормі. Ви можете займатися в повну силу, проте можете не побачити жодного прогресу.

Розумний фітнес

Те, що підходить одним, не завжди може підходити вам
Всі ми різні у багатьох відношеннях. Звичайно, непогано брати до уваги те, що одним допомагає досягти результату, але пам’ятайте – ваш організм завжди буде реагувати по-своєму. Вам не обов’язково робити жим лежачи з вагою 138 кілограм, щоб мати рельєфні грудні м’язи. Починайте займатися поступово і розподіляйте навантаження правильно.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Профілактика раку молочної залози, корисні вітаміни та мікроелементи

  У даній статті ми поговоримо про рак молочної залози або рак грудей. Ця хвороба …

Додати коментар

*