Home > МОДА > БІЛИЗНА > Силіконовий бюстгальтер фото, плюси і мінуси, як одягати

Силіконовий бюстгальтер фото, плюси і мінуси, як одягати

Будь який жіночий одяг, що відкриває верхню частину тіла, будь то літній сарафан або вечірнє плаття, припускають наявність бюстгальтера без бретелей і застібок. Для відкритого одягу можна використовувати силіконовий бюстгальтер. Завдяки самоклейній основі цього бюстгальтеру не потрібні бретелі.

Що таке силіконовий бюстгальтер фото

Структура такого невидимого ліфа полягає в двох чашках, заповнених силіконовим гелем і з’єднуються невидимою прозорою застібкою між собою. За рахунок цього гелю чашечки і тримаються на жіночих грудей без яких-небудь інших засобів.

силіконовий бюстгальтер

Такий силіконовий бюстгальтер, як стверджують його творці, виручить вас не один раз. А для того, щоб поліпшити його клейкі властивості досить лише сполоснути бюстгальтер мильною водою, і він відновлює свою здатність триматися на грудях і бути непомітним.

 

фото

силіконовий бюстгальтер

 

силіконовий бюстгальтер

 

силіконовий бюстгальтер

 

силіконовий бюстгальтер

 

Як одягати

Ну от ви придбали силіконовий бюстгальтер, як одягати його? Перш ніж використовувати чудо ліф, потрібно обполоснути груди і витерти її сухим рушником. Далі потрібно послідовно надіти дві чашки і з’єднати їх прозорою застібкою, яка буде знаходитися між ними. Кожна чашечка щільно облягає груди, вигідно піднімає її і не зміщується, які б рухи не робила жінка, яка надягла на себе такий бюстгальтер. Коли треба буде його зняти, спочатку розстібається застібка, далі відклеюється кожна чашка від грудей знизу вгору.

Плюси і мінуси

Плюси:

  • — перевагами використання силіконового бюстгальтера можна назвати його здатність бути непомітним під відкритим одягом і одягом з тонких тканин. Коли бретелі звичайного ліфа виглядали б не естетично, а його відсутність збільшив би ризик наявності стирчать сосків через одяг, що теж негарно, невидимий бюст абсолютно не видно.
  • — силіконовий бюстгальтер м’який на дотик і зовсім непомітний.
  • — до того ж він візуально збільшує груди і піднімає їх.
  • — а так само він не пропускає воду, що може знадобитися при використанні його під купальник.

 

Мінуси у використанні такого бюстгальтера:

  • — він не підійде, якщо на одязі є занадто глибокий виріз;
  • — не підходить для чутливої шкіри, може викликати алергію;
  • — не підходить, якщо шкіра грудей пошкоджена, наприклад опіком.
  • — а також ліміт носіння такого бюстгальтера становить не більше 6 годин.
  • — такий бюст, в основному, маломірки, тому потрібно вибирати на 1-2 розміри більше того, що зазвичай носить жінка, яка бажає його набути.
Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Розкішна жіноча білизна: мода 2018

Зміст1 Класична нижня білизна2 Модна нижня білизна в спортивному стилі 20183 Модна ретро-білизна 20184 Модна …

Додати коментар

*