Home > СТИЛЬ > УРОКИ СТИЛЮ > Стиль гранж в одязі: наймодніші бунтарські образи на фото

Стиль гранж в одязі: наймодніші бунтарські образи на фото

Сучасна молодь завжди прагне виглядати стильно і модно. Стиль гранж – це практично синонім слова «бунтарський». Даний стиль напряму виступає яскравим протестом проти звичних правил у світі моди. У 2018 році стиль гранж актуальний як ніколи. Він підкреслює твердість характеру жінки, адже переклад слова «гранж» позначає сарай. Таким чином, одягатися в стилі гранж, одягатися в одяг, який довго валявся в сараї, на забутому горищі.

Стиль гранж в одязі

 

Жіночі вбрання в стилі гранж

З часів Kurt Cobain, засновника групи «NIRVANA» минуло багато часу. Його виконання пісень і стиль одягу – гранж, був продемонстрований ще в 1988 році досить яскраво, публічно і охопив досить широке модне коло. Але стиль гранж не користувався популярністю досить довго. На подіумах він з’явився в 2000-х роках. Поточний 2018 рік яскраво демонструє всю красу і неповторність образів у стилі гранж, але трохи на новому рівні. Дірки на одязі, потертості, старе взуття, зношені куртки і безрозмірні вироби – відмінні риси стилю гранж.

Смужка – невід’ємна риса стилю гранж

Жіночі образи в стилі гранж в 2018 році виглядають досить прогресивно. Багато жінок будуть раді, що в їх гардеробі виявиться парочка виробів, що дозволяють створювати бунтарські образи в стилі гранж. Однією з найбільш невід’ємних прийм епохи стилю гранж – це тільник. Але в 2018 році стилісти пропонують використовувати не його, а виріб в смужку, яка може бути принтом на спідниці, колготи, футболках та іншому жіночому одязі. Вибирати можна як тоненькі смужки, так і дуже широкі. Звичайно, жінкам великої статури стилісти не рекомендують носити велику смужку. Але що робити, якщо без смужки не обійтися? Вибирайте вироби з класичною флотською смужкою, де ширина смуги не перевищує одного сантиметра. Саме це – самий показаний варіант ширини смужки. Але не забудьте зробити дві вертикальні лінії в образі, що обмежують смужку, наприклад, модною біжутерією, зав’язаною поверх сорочкою, шарфом.

Класичні образи в стилі гранж з незмінним принтом в клітку

Класика стилю гранж – це поєднання картатого, джинсового з дірками, в’язаного, без розкішних прикрас. У класичних образах, витриманих в стилі гранж, можуть бути важкі ланцюги, навіть велосипедні. Картата фланелева сорочка, рвані джинсові штани – це символи Kurtа Cobainа. Це ж є основою того, на чому грунтується комплектація образів у стилі гранж на сьогоднішній день.

Трикотажна шапка або капелюх – невід’ємні атрибути образу в стилі гранж

В’язана шапка а-ля гномик – це безперечно обов’язковий виріб в модному образі в стилі гранж. Така шапка стала незамінною не тільки у підлітків, але і просочилася в гардероб дорослого, відбувшейся жінки. Вона може зробити образ менш пафосним і демократичним. А ось сучасна стилізація образу дами-гранж – це наявність в комплекті модного капелюха. Стильний капелюх додає актуальному образу шик і витонченість. Правильно підібраний одяг в стилі гранж здатний перетворити будь-яку жінку. Саме так вона зможе відчути цілковиту свободу від соціально прийнятих норм в одязі і допоможе відчути смак життя.

Багатошарові образи в стилі гранж: яскраві стилістичні спалахи

Багатошаровість образів у стилі гранж нічим не обмежена в 2018 році. В таких образах простежується загальна тенденція неповторного стилю. Навіщо, запитаєте ви, нав’язувати на себе все підряд і при цьому доповнювати комплект грубими черевиками? Да тому, що на сьогоднішній день єдність і боротьба – це не тільки філософські міркування, але і стильна категорія. У багатошарових образах можна подумати, що вироби, які зібралися воєдино, поєднувати немислимо. Але подивіться на фото багатошарових образів у стилі гранж, які виглядають дуже органічно.

Бунтарські образи — 2018 в стилі гранж

На сьогоднішній день стиль гранж може дозволити собі жінка в практично будь-якому віці, а не тільки неповнолітні дівчата. Світові дизайнери змогли поєднати в межах одного сезону яскравий прояв кольорів, силуету і стилю. Гранж – це певна стилістика, що дозволяє жінкам створювати певний комплект з допомогою найрізноманітніших трендів 2018 року. Багато виробів в таких комплектах можуть бути досить нудними і пристосовані для заможних дорослих леді, які мають онуків чи правнуків. Але в поєднанні з молодіжними актуальними виробами поточного сезону, дані образи абсолютно не виглядають по-старомодному.

Стиль гранж для жінок у віці 50+: специфіка одягу

Що ж робити жінкам, які і у віці 50+ хочуть одягатися в стилі гранж? Сам факт використання чогось бунтарського незалежно від віку дуже очевидний. Досить характерні мікси для любительок авангардних образів у стилі гранж пропонують стилісти в 2018 році. Жінкам у віці 50+ в якості демонстрації стилю гранж можна вибирати вироби з старої, пожившей фактури. Так і не всіма інструментами стилю гранж можна скористатися, будучи вже дорослою жінкою. В стилі гранж немає нічого такого надприродного, що забороняється в будь-якому віці. Потрібно тільки правильно вибирати елементи стилю і уникати ті, які частіше використовуються представницями юного покоління, яким цей стиль дуже цікавий.

Свідоме нехтування модним стилем іменується стилем гранж.  Якщо підбивати підсумки, то стиль гранж в одязі – це привабливий молодіжний напрям. Для стилю гранж досить характерні елементи, як би з «чужого плеча»; одяг, що нагадує вироби з second hand. Зрозуміло, щоб врівноважити важкий верх, потрібно підбирати грубе, важке, масивне взуття. На крайній випадок – кеди. Та й весь одяг в стилі гранж вибирається в темних кольорах і приглушених відтінків. Яскравий колір взагалі не має ніякого відношення до стилю гранж в одязі.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Літня мода 2018 для жінок за 50: як виглядати молодше своїх років

Зміст1 Як скласти базовий гардероб для жінки за 502 Мода для жінок за 50: літо …

Додати коментар

*