Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Стрижка гарсон – стиль, комфорт, універсальність

Стрижка гарсон – стиль, комфорт, універсальність

Універсальну і просту стрижку гарсон вибирають жінки різного віку. Вона підходить для волосся будь-якої якості і форми обличчя. Гарсон можна зробити як ультракоротким, так і романтично подовженим. Численні стайлінгові засоби дозволять укласти локони в будь-якому стилі і поєднувати таку зачіску з самим оригінальним луком.

Стрижка гарсон: техніка виконання

Основний принцип створення перукарського шедевра гарсон – використання техніки стрижки «пасмо за пасмом». Кожен локон відтягується від основи під різними кутами і лише після цього зрізається. Перед початком процедури необхідно намочити волосся, а краще ретельно вимити.

Весь процес можна поділити на етапи:

 1. Вологі волосся необхідно поділити на тім’яну зону, потиличну і дві скроневі. На потилиці за допомогою прямого проділу, що проходить від тім’я до шийної западини, виділяються ще дві зони. Звідси слід розпочати процес створення форми зачіски.
 2. В цьому місці за допомогою невеликого горизонтального проділу виділяють пасмо завширшки приблизно 10 мм. Його відтягують вниз, щоб почати оформляти окантовку бажаної форми і довжини. При виборі довжини потрібно пам’ятати, що після висихання пасма будуть здаватися коротше, як і загальна довжина стрижки. Кант може бути овальної форми або у вигляді півмісяця.
 3. Далі на шляху від низу до середини потилиці слід збільшувати кут відтяжки. Якщо перше пасмо лягло під кутом 0 градусів, то в крайній точці цієї зони локони відтягуються вже під кутом в 45 градусів.
 4. У середньопотилічній зоні кут може досягати 90 градусів, але на маківці знову зменшується до 30.
 5. Щоб вистригти скроневі частини, потрібно відтягувати пасма від вуха паралельно зростанню волосся. Всі інші пасма на скронях стрижуться методом градуювання.
 6. Тім’яні волосся виміріються по довжині останнього пасма в скроневій зоні. На маківці виділяється пасмо в півсантиметра, воно захоплюється разом з частиною волосся з чола і його довжина звіряється. Від цієї контрольної мітки зістригати волосся до лоба.
 7. Відтягуючи пасма з симетричних частин голови, необхідно звірити їх довжину для контролю. Якщо пасма не однакові, то потрібно провести корекцію.
 8. Якщо передбачається чубчик, то для нього заздалегідь необхідно залишити волосся. Чим густіше передбачається така деталь, тим більше волосся потрібно відокремити.

Важливий етап: укладання

Найпростіший спосіб – це укладання волосся за допомогою фена, великої круглої щітки і пінки. Самі короткі зачіски можна робити недбалими. Для ділових жінок більше підійде гладке укладання з акуратним чубчиком або зовсім без нього.

Більш довге волосся, стрижене по техніці гарсон, потребуватимуть більше часу і укладальних засобів. Слід запастися:

 • феном;
 • плойкою;
 • великим гребінцем;
 • лаком для волосся;
 • пінкою.

Незалежно від довжини, волосся потрібно попередньо намочити. Далі наноситься піна. Попередньо її потрібно набрати в руки і розтерти між пальців. Недбале укладання допускає просту сушку спрямованих на гарячму повітрі з різних напрямків. У цьому випадку волосся буде здаватися об’ємніше і гуще.

Більш довгі пасма потрібно ізольовано завити. При бажанні можна виділити більш дрібні пасма. В цьому випадку укладання буде відрізнятися від того, яке сформоване великими локонами. У будь-якому з варіантів чубок краще залишити прямий. Укладання буде ідеальним лише в разі регулярного догляду та щомісячної корекції відрослого волосся.

Варіанти з чубчиком

В питанні вибору чубчика можна сміливо стверджувати, що гарсон дозволяє використовувати будь-яку форму. Він однаково ефектно виглядає як з короткими рваними пасмами у верхній частині чола, так і з густим об’ємним чубчиком. Тут вирішальним фактором стає лише форма обличчя власниці стрижки.

Кругле і квадратне обличчя стане ще ширше від рівного густого чубчика до брів. Тут краще всього підійдуть асиметричні варіанти. Овальне обличчя дозволяє використовувати будь-яку форму. Це безмежне поле для експериментів. Довга чолка, яка значно перевищує довжину стрижки, виглядає дещо по-хуліганськи. Але гладкий зачес і використання стайлінгових засобів може зробити образ дуже елегантним та адаптувати його для офісного співробітника.

Не варто забувати про модні тенденції сезону 2018 – фарбування чубчика. Молодіжні образи дозволяють яскраві фарби і контрастні поєднання у зачісці. Діловий стиль органічно виглядає з чубчиком, освітленим лише на пару тонів. Крім того, рекомендується правильно поєднувати фактурність зачіски. Якщо стрижка оформлена рваними філірованими пасмами, то рівний гладкий чубчик не зможе вписатися в лук. І навпаки: плавні переходи з рівня на рівень у стрижці зажадають такий же акуратний чубчик. При бажанні за допомогою укладальних продуктів завжди можна «розгладити» рваний чубок або наїжачити гладкий.

Подовжений гарсон

Окремо варто поговорити про стрижку гарсон, зроблену на подовжені волосся. Мова не йде про загальноприйнятне поняття довгого волосся, коли вони досягають рівня плечей і нижче. Просто в цьому випадку йдеться не про ультракоротку стрижку. Принцип оформлення зачіски залишається колишнім, але локони зазвичай закривають вуха і досягають середини шиї. Цей варіант підходить тим, хто хоче відростити волосся або з якихось причин не може дозволити собі ультракороткі зачіски.

Така стрижка органічно виглядає з фарбуванням мелірування та колорування. Практика майстрів перукарського мистецтва говорить про те, що до кучерявого волосся потрібно підходить трохи інакше. Чим крутіше завитки, тим довшою має бути стрижка. Це потрібно пам’ятати в момент состригания першого контрольного пасма, що при висиханні скоротить свою довжину і повністю може змінити зовнішній вигляд.

Універсальність гарсона очевидна. Його носять молоді дівчата і зрілі пані, володарки особи будь-якої форми в поєднанні з правильно підібраним чубчиком. Також стрижка дозволить використовувати багато видів фарбування. Єдиним недоліком можна вважати те, що таку зачіску потрібно регулярно освіжати. Але, з іншого боку, це прекрасна можливо щомісяця вносити в свій лук щось нове.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Стрижки на кругле обличчя для дівчат: тенденції 2018

Зміст1 Короткий і довгий каскад2 Французька стрижка боб3 Стрижки з прямим чубчиком4 Нова хвиля5 Пікс6 …

Додати коментар

*