Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Зачіски та стрижки, які молодят жінку

Зачіски та стрижки, які молодят жінку

Зупинити час нам не під силу, однак, скорегувати свою зовнішність так, щоб виглядати молодшими, цілком можливо. Стилісти і психологи б’ються над однією і тією ж проблемою – які деталі образу сучасної жінки змінити, щоб вона виглядала молодо і красиво?

На основі досліджень фахівців був зроблений висновок – перше, що кидається в очі оточуючим це обличчя. Завдяки досягненням б’юті-індустрії можливо перетворити його візуально, «скинути» кілька років. Крім того, велику роль у сприйнятті зовнішності грає зачіска, потім звертається увага на одяг, манеру триматися й розмовляти.

Якщо ви не хочете витрачатися на дорогі косметичні процедури, то цілком можна змінити зовнішність за допомогою зачіски і стрижки. Пропонуємо вам кращі варіанти укладання волосся, які здатні зробити зовнішність молодше, обличчя більш відкритим і світлим.

Відкрите обличчя

Якщо у вас красиве обличчя з чітким овалом і великими рисами, то не варто ховати його під довгими чубчиками і спадаючими на очі пасмами. Приберіть волосся назад, максимально відкривши погляд. Це зробить його більш світлим і молодим.

Фелірований боб

Чіткі лінії і ідеальне укладання, волосок до волоска тільки додасть вашому образу строгості. До того ж така зачіска акцентує увагу на неідеальному овалі обличчя. Рівна чолка привертає увагу до зморшок в куточках очей і області носогубних складок.

Набагато привабливіше буде виглядати рвана чолка з структурованими пасмами. Затемнена або освітлена нерівна лінія візуально вирівнює лице, відводячи увагу від незначних недоліків зовнішності.

Пікс

Вибір сміливих і енергійних жінок, бажаючих «скинути» з допомогою зачіски не кілька років, а набагато більше. Піксі підійде власницям густого волосся і наближене до ідеальної форми лиця. Вільний скуйовджений вигляд дарує легкість і неперевершений шик, така стрижка здатна змінити внутрішній настрій жінки.

Чубчик на бровах і локони

Якщо мімічні зморшки та інші вікові неприємності все ж з’явилися на обличчі, то саме час «задрапірувати» їх під низьким чубчиком. Вільні, розслаблені локони, недбало спадаючі на плечі, додадуть образу романтичні нотки.

Каре

Каре виручить власниць повного обличчя. Стрижка зі злегка розпатланим волоссям до підборіддя допоможе акцентувати увагу на вилицях.

Зачіска практично не потребує укладання. Вона з розряду «висушив і готово». Каре допоможе позбутися від надмірної нудності і консерватизму жінок, яким за…

Кучері

Кучері – дивна зачіска, яка незалежно від довжини і кольору волосся здатна візуально зменшити, без перебільшення, 5 років.

У ході експерименту респондентам запропонували оцінити вік одних і тих же жінок з прямим волоссям і кучерями. Вибір був очевидний – більшість з опитаних «омолодили» саме власниць кучериків.

Укладання з кінчиками назовні

Правильне укладання такої незначної деталі як кінчики волосся може кардинально змінити візуальне сприйняття лиця. Кінчики назовні виглядають набагато привабливіше цієї зачіски, але з укладанням кінчиків всередину. Такий незначний нюанс зробить погляд більш світлим і відкритим. Укладання від обличчя – визнаний засіб для зорового зменшення віку.

Під хлопчика

Стрижка покликана максимально відкрити обличчя, тому це найкращий варіант для жінок без кидаючихся в очі вад на шкірі– глибоких зморшок, великих родимок і т. д.

Стрижка «під хлопчика» злегка освіжає та омолоджує зовнішність. У ній немає нічого надприродного, але завдяки хлоп’ячому вигляду вона підкреслює щоки, акуратну шию і виразні вилиці.

Укладання з недбалими пасмами

Одна і та ж стрижка може виглядати абсолютно по-різному в різних варіантах укладання. Для жінок старшого віку категорично не можна «прилизувати» пасма і збирати їх в тугий пучок. Чого тільки коштує зачіска закріплена рясно лаком для волосся сильної фіксації. Якщо ви впізнали себе, терміново припиніть це робити.

Недолік обсягу додає образу строгості і відповідно кілька зайвих років. Віддайте перевагу легким зачіскам, які можна недбалим рухом руки розкошлатити, створивши грайливий романтичний образ.

Довге пряме волосся

Для багатьох жінок довге волосся це справжня коштовність, тому не багато наважуються його зістригти. Володарки великої довжини також можуть зменшити пару небажаних років з допомогою ефектної зачіски.

У випадку з жінками після 40-ка не рекомендується розпускати довге волосся. Такий варіант виглядає красиво тільки на молоденьких дівчатах.

Довгі локони – прекрасна можливість для створення оригінальних кісок і пучків. «Кінський хвіст» не найкращий варіант для повних жінок і жінок старшого віку.

Розглядаючи тему зачісок, які молодят, не можна не відзначити варіанти, які призводять до прямо протилежного ефекту.

Моветоном вважається:

  • явний перебір із засобами для укладки
  • пишні начоси
  • високі зачіски
  • хімічна завивка з моди 80-х

Думка стилістів має рекомендаційний характер, охопити індивідуальні особливості кожної жінки просто неможливо. Єдина порада в цьому випадку – експериментувати з укладаннями, незначно змінювати довжину волосся. В кінці кінців, ви знайдете ідеальну зачіску, яка підкреслить ваші риси обличчя, омолодить і освіжить весь образ.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Стрижки на кругле обличчя для дівчат: тенденції 2018

Зміст1 Короткий і довгий каскад2 Французька стрижка боб3 Стрижки з прямим чубчиком4 Нова хвиля5 Пікс6 …

Додати коментар

*