Home > КРАСА > Догляд за волоссям > Скільки тримаються відтінкові засоби на волоссі?

Скільки тримаються відтінкові засоби на волоссі?

Скільки тримаються відтінкові кошти на волоссі?

Тоніки використовують для тимчасового фарбування пасом. Бальзами відрізняються недовговічністю і в порівнянні з аміачною фарбою швидко змиваються. Однак не всі дівчата знають, як довго відтінкові засоби тримаються на волоссі.

Скільки тримаються відтінкові засоби на волоссі

Особливості

Характерною рисою відтінкових засобів виступає їх відносна нешкідливість. В складі шампунів і бальзамів для фарбування відсутній аміак, тому вони не руйнують структуру волосся. Разом з тим тоніки не підходять для кардинальної зміни іміджу.

Засоби дозволяють змінити початковий відтінок на 2-3 тони в обидві сторони, причому освітлити локони складніше, ніж зробити їх темними.

Скільки тримаються відтінкові засоби на волоссі

Тоніки поділяються на кілька типів у залежності від сили впливу на волосся і стійкості засобів:

 • Щадні. Такі засоби не містять у своєму складі аміаку та інших сильнодіючих хімічних сполук. Тонік впливає на верхню частину волосся і не проникає в його структуру. Такі бальзами і шампуні застосовуються для додання відтінку і вимиваються через 1-2 тижні після використання.

 • Легкої дії. Тонік застосовується для більш стійкого фарбування. Після процедури колір міняється на 2-3 тони і зберігається від двох тижнів до місяця. В цьому випадку засіб проникає всередину волосся. • Глибокої дії. Підходить для найбільш кардинальних засобів в лінійці тоніків. До складу засобів входять агресивні сполуки, за рахунок яких вдається отримати більш стійкий ефект. Колір залишається більше місяця, термін можна збільшити до восьми тижнів при спеціальному догляді за волоссям і використання засобів для забарвлених пасм.

Характерно, що тільки після тоніків можна повернути природний колір. У випадку зі стійкими фарбами доведеться чекати, коли волосся повністю відросте. Після застосування шампунів і бальзамів проявиться натуральний відтінок. Виняток становить той випадок, коли склад перетримали або використовували неправильно.


Тонік можна застосовувати регулярно, в міру того як він змивається з волосся. Завдяки відтіночним шампуням вдається змінювати колір волосся кожен місяць або освіжати природний відтінок. Однак слід враховувати, що засіб все-таки впливає на пасма і висушує їх, тому зловживати бальзамами не варто.

Час дії

На стійкість відтінкових засобів впливає комплекс факторів. Пов’язано це не лише з типом і маркою тоніка, але і з подальшим доглядом за фарбованим волоссям. Слідуючи рекомендаціям фахівців, вдасться надати кольору стійкість, зробити його більш насиченим.

Що впливає на стійкість відтінкових коштів:

 • Частота ванних процедур. Від цього критерію залежить, скільки тонік протримається на волоссі. Засіб вимивається через 5-7 раз, тому у тих, хто приймає ванну щодня, пасма потьмяніють швидше.
 • Температура води. Гаряча швидше вимиває колір, тому для збереження насиченого відтінку рекомендують приймати душ в трохи більш прохолодній воді. Як варіант – під час миття волосся слід мочити по мінімуму.
 • Використання шампунів і бальзамів для фарбованого волосся. Завдяки використанню спеціальних засобів вдається збільшити стійкість відтінкових засобів в кілька разів.

 • Оригінальний колір. Найкраще тонік лягає на світле волосся, на таких локонах він тримається довше. Нанесений на знебарвлені локони відтіночний шампунь вивести складніше всього. На противагу цьому на темному волоссі тонік буде триматися від семи днів до кількох тижнів.

 • Вибраний відтінок. Яскраві відтінки вимиваються швидше. Щоб зберегти насиченість рожевого або блакитного тоніка, колір доведеться регулярно оновлювати раз в один-два тижні. Разом з тим, якщо засіб дав несподіваний ефект (наприклад, якщо засіб перетримали на мелірованих пасмах і отримали зелений або фіолетовий колір), результат протримається довго. Виводити його доведеться із застосуванням змивів.


На збереження відтінку впливає і використання масок. Перш ніж використовувати засоби, слід переконатися, що вони не вимивають колір. Цією властивістю володіють лимон, кисломолочні напої, кропива, ромашка. А використання складів на основі желатину, навпаки, додасть тоніку стійкість.


Якщо тонік наноситься на раніше пофарбовані пасма, колір буде зберігатися довше. це Пов’язано з тим, що кошти на основі аміаку та інших агресивних з’єднань роблять структуру волосся пористою, відлущують лусочки, з-за чого відтінкові засіб проникає глибше.


Як швидко вивести колір?

Іноді виникає потреба передчасно позбутися від тоніка. Перед фарбуванням рекомендується перевіряти дію засоба на окремому пасмі, щоб зрозуміти, яким буде підсумковий колір. В іншому випадку результат може виявитися непередбачуваним.

Якщо дівчину не влаштував підсумковий варіант, слід відразу ж вимити голову кілька разів і надалі приймати ванні процедури як можна частіше.

Крім цього, використовують спеціальні змивки і домашні засоби:

 • Кисломолочні напої. Їх змішують з медом, олією, ніжно втирають у волосся і залишають на годину. Суміш використовують раз на день до повного зникнення кольору.

 • Косметична глина. До неї додають кефір, апельсинове масло або лимонний сік. Розчин витримують на волоссі 20-30 хвилин, при необхідності процедуру повторюють 2-3 рази.

 • Реп’яхову олію. Її використовують окремо або в комплексі з іншими засобами. Перевагою цього способу виступає те, що він надає оздоровчий ефект на волосся.

 • Сода. Один з найбільш агресивних способів, до якого приступають в крайньому випадку. Після процедури волосся зволожують бальзамом або кондиціонером, оскільки сода сушить волосся. Соду змішують з сіллю, наносять на волосся на 10-15 хвилин, потім змивають оцтовим розчином.
 • Чистячі засоби. Найбільш екстремальний метод, вдаватися до якого слід з обережністю. Склад наноситься на волосся на 5-10 хвилин, потім змивається. Мінусом виступає те, що засіб може зіпсувати волосся. Проте іноді тільки воно здатне позбутися не вподобаного кольору.

Якщо вивести колір в домашніх умовах не вдалося, слід звернутися в салон. Перукар підбере професійну кислотну змивку з урахуванням особливостей волосся, отриманого кольору і стійкості використаного тоніка. Засоби підсушують локони, тому використовувати їх самостійно не рекомендують.

Приклади використання відтінкових засобів дивіться в наступних відео:

 

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Маски для росту волосся: ефективні рецепти краси

Зміст1 Маски для росту волосся в домашніх умовах2 Маска для волосся з корицею3 Маска з …

Додати коментар

*