Home > КРАСА > Вправи проти целюліту, деякі поради.

Вправи проти целюліту, деякі поради.

Розібратися з проблемою «апельсинової кірки» так, щоб вона не турбувала ще довгий час, допоможуть  вправи проти целюліту. Правда, одних тільки фізичних навантажень буде недостатньо для успішного усунення такого явища. Але без них не обійтися в комплексній роботі над своїм тілом.

Вправи проти целюлітуНайчастіше горбистість шкіри в областях сідниць, живота, стегон взаємопов’язана з надлишковими запасами жиру. В такому випадку не змінивши режим харчування складно розраховувати на довгостроковий результат у боротьбі за красиві форми. Як для загального стану здоров’я, так і для боротьби з бугристостью шкіри в окремих місцях, необхідно перейти на правильне харчування.

Змінити щоденний раціон доведеться любителям копченого, солодкого, солоного, смаженого, жирного. Такі продукти негативно позначаються на стані шкіри, і вони не повинні вживатися в їжу (принаймні, у великій кількості). Також доведеться відмовитися від алкоголю і сигарет, адже вони є отрутою для організмуі несуть в собі токсини, що осідають в клітинах і довго не виводяться.

Щоб створити сприятливі умови для зниження ваги доведеться на якийсь час забути про почуття ситості. Їсти треба так, щоб, вставши з-за столу, залишалося легке відчуття голоду. З часом організм перебудовується на менші порції, і їх буде достатньо для насичення.

Жорсткі дієти з відмовою від більшості продуктів харчування допомагають лише скинути
кілька кілограмів за короткий період часу. Ця вага швидко повертається,
якщо повернутися до колишніх звичок у їжі. Тимчасові обмеження в харчуванні надають
негативний вплив на стан шкіри, і вона втрачає здатність чинити опір деформації. Іншими словами, дієти ведуть до втрати пружності шкіри і до ще більшої рельєфності її в проблемних місцях.

Для ґрунтовної боротьби з надмірною вагою і целюлітом потрібно повністю міняти
раціон і режим харчування, як вже говорилося вище. В той же час перелік
споживаної їжі повинен бути різноманітним, включати в себе всі необхідні
вітаміни, більше свіжих овочів і фруктів, білки, жири і вуглеводи. Наявність всіх
цих речовин у харчуванні саме по собі не веде до ожиріння. Зайва вага утворюється
із-за невідповідності кількості споживаних і витрачених калорій.

Спорт проти апельсинової кірки

Вправи проти целюліту

Тренери з фітнесу розробили цілі серії вправ проти целюліту і зайвого жиру, які активно застосовуються в багатьох спортивних клубах. Поряд із застосуванням інших способів впливу на проблемну зону вправи від целюліту вносять величезний вклад у справу боротьби з цією проблемою.

У принципі, будь-яка фізична активність сприяє підтримці стрункої фігуриі прискорює роботу кровоносної системи. Звичайна аеробіка в спортзалі, заняття на тренажерах, біг, командні ігри (волейбол, футбол, баскетбол), їзда на велосипеді — все це створює несприятливі умови для розвитку і целюліту. Загальна вимога до таких занять — вони повинні бути регулярними.

Фізичні навантаження на період боротьби з целюлітом або надмірною вагою повинні займати не
менше 1 години 3-4 рази в тиждень. До навантажень потрібно звикати поступово,
збільшуючи час занять, їх частоту та інтенсивність. Будь-який вид вправ
треба виконувати таким чином, щоб м’язи проблемних ділянок максимально
довго перебували в напруженому стані, не встигаючи розслаблятися між
повтореннями рухів.

Вправи проти целюліту на сідницях

Слабкий відтік лімфи або венозної крові від шкіри, фіброзної тканини і верхніх шарів
підшкірного жиру обумовлений значною мірою збільшеними в обсязі ліпідними
клітинами. Вони стискають дрібні судини, і рух по них може або взагалі
припиниться. Так як надлишковий жир має властивість накопичуватися в області
сідниць, то і проблема целюліту з’являється найчастіше саме в цій частині тіла.

Вправи проти целюліту, розраховані на роботу м’язів сідниць, можуть задіяти і стегна, що також сприяє вирішенню проблеми целюліту в цієї області. Відмінно, коли жіночі форми завжди мають привабливий вигляд, тому відкладаємо лінь у бік і приступаємо до фізичних навантажень заради краси.

Кожне повторення руху повинно максимально розтягувати фазу напруги і скорочувати фазу відпочинку, коли робота м’язів перемикається з негативної у прогресивну фазу. То під час присідання, приміром, потрібно повільно підніматися, і ще повільніше опускатися (негативна фаза роботи м’язів), а ось затримуватися в верхньому або нижньому положенні слід менше, ніж на 1 секунду.

Для початку тренувань підійде звичне всім ще зі шкільних років вправа — присідання з витягнутими руками. З часом потрібно буде брати в руки гантелі або гирьки по 5-7 кг, щоб ускладнити собі завдання.

Присідання правильно виконувати не до самого низу, а лише до того моменту, коли стегно не виявиться паралельно підлозі. У такому положенні можна затриматися на 1-2 секунди, щоб м’язи попрацювали в статичному напрузі. У вертикальному положенні затримуватися не варто, відразу перейшовши до нового повторення.

Вправи проти целюліту
Повторень в одному підході можна збільшувати з кожним разом, доводячи до 15-18 (з гантелями) або до 25 разів, якщо без додаткового вантажу.  Після одного підходу можна дати собі перепочити 2-3 хвилини, і так 3-4 підходу в день 3 рази на тиждень.

Неварто обмежуватися одними лише присіданнями. В сідницях розташована ціла група м’язів. Щоб змусити їх всі працювати, потрібно після присідань виконувати і інші вправи. Махи ногою назад і в сторони виконуються як в положенні стоячи, так і в положенні лежачи. При виконанні маха витягується носок, а саме рух можна не сповільнювати. Також для кращого опрацювання м’язи слід затримувати ногу в крайньому положенні.

Якщо з положення лежачи відразу не виходить виконати мах, то потрібно постаратися зробити його, стоячи на четвереньках. Такі вправи від целюліту практично не задіють м’язи стегна, а працюють в основному тільки сідниці. З положення стоячи або лежачи на боці виконуються також і махи в сторону, щоб примусити працювати бічну частину сідниць.

Вправи проти целюліту на стегнах

У значною мірою присідання задіють м’язи стегнової частини ноги. Хоча є й інші вправи , які також напружують ноги. Якщо виконувати присідання, розставивши ноги ширше плечей, не зводячи їх разом, розводячи коліна в сторони, то на опускання і підйом будуть працювати внутрішні м’язи стегна, які мало задіяні при звичайних присіданнях. А адже на внутрішній частині ніг також буває добре помітна «апельсинова кірка». При цьому руки тримаються витягнутими попереду, а з
додатковою вагою можна зігнути їх в ліктях, але також попереду себе.

Вправи проти целюлітуЯкщо виконувати всі описані вище вправи можна прямо у себе в квартирі, то для стрибків зі скакалкою не у всіх знайдеться достатньо місця. Тим більше, жителі багатоповерхових будинків навіть при наявності простору не зможуть вдосталь пострибати
через сусідів знизу.

Стрибки зі скакалкою на протязі 10-15 хвилин дуже добре допомагають прискорити рух крові в області стегон і сідниць. Так що доведеться відправитися в спортзал або на майданчик в парку, якщо хочеться швидше вирішити проблему з обридлою «апельсиновою
кіркою». За 15 хвилин можна багато разів збитися, але це не означає, що потрібно починати все заново. Допускається кілька хвилин перепочинку, але загальний час виконання стрибків має становити чверть години. При цьому під час короткочасного відпочинку сидіти небажано.

У описаних вище вправах мало задіяна задня частина стегна. Найкраще її опрацьовувати на спеціальних тренажерах, де, розмістившись лежачи на животі, згинаються в колінах ноги, що тягнуть блок, пов’язаний з вантажем за допомогою троса.

Якщо виконувати всі вправи  домашніх умовах, то для задньої частини стегна підійдуть підняття сідниць і тулуба з положення лежачи на спині. Для цього потрібно поставити одну з ніг на
стопу ближче до сідниць, а другу зігнути в коліні і підтягнути до живота. Максимально
високо піднімаємо таз, і в такому положенні тримаємося протягом 12-15 секунд
(для початку достатньо 5-7 секунд). Потім міняємо ногу і робимо те ж саме, і так 8-10 повторень.

Вправи проти целюліту на животі

Щоб з`єднати масаж і фізичні навантаження потрібно навчитися крутити спортивний обруч званий також «хула-хуп». Обороти даються не з першого разу, зате краще інших вправ допомагають при целюліті. Для посилення ефекту виготовляються навіть спеціальні обручі з опуклостями і силіконовими пухирцями на них. При русі обруча вони виконують розбиває масаж, що стимулює приплив крові до шкіри і підвищує її пружність.

Кругові рухи тазом задіють у роботі м’язи преса, що прискорює відтік лімфи і венозної крові в області живота і боків. Також при дотриманні правильного харчування для схуднення, робота м’язів преса збільшує споживання підшкірного жиру в цій частині тіла, а саме збільшені жирові клітини заважають роботі судин. Крутити обруч потрібно до 15 хвилин. Великі перепочинку в цих часових рамках неприпустимі, щоб розігріта область не «остигала». Для таких вправ  досить місця навіть у звичайній квартирі.

Також в домашніх умовах виконується і інша вправа на м’язи живота — підйоми тулуба з положення лежачи на зігнутих ногах. Добре було б залучити помічника, який буде тримати ноги. При самостійному виконанні вправи, можна робити і з підйомом ніг. Зігнуті в колінах ноги рухаються назустріч тулубу, але їх треба відводити в протилежні сторони. Таким чином, працює не тільки прес, але ще і бічні (косі) м’язи живота.

Вправи проти целюлітуПерераховані вправи виконуються також як і весь комплекс антицелюлітних навантажень — 3-4 рази в тиждень. Кожен раз потрібно 3 підходи по 12-15 повторень. Це прості рухи, і якщо вони відразу не виходять, то можна робити їх з меншою амплітудою, поки не вийде згинатися повністю. Головне мати достатньо сили волі, щоб змусити себе працювати над своїм пресом регулярно.

Якщо м’язи верхнього преса можна цілком опрацювати описаними вище вправами, то задіяти нижні м’язи живота можна лише підняттям ніг. В тренажерних залах є спеціальна стійка, де людина тримається за ручки і спирається на свої передпліччя. При цьому його ноги залишаються вільними від ваги тіла і їх можна піднімати у зігнутому або прямому положенні. В домашніх умовах можна піднімати ноги, лежачи на спині. Кількість повторень в одному підході обмежується лише фізичними здібностями. Воно дається досить легко, але потрібно продовжувати, поки не відчуєте втому в м’язах живота.

Важливою складовою комплексного підходу до вирішення проблеми «апельсинової кірки» є апаратні методи впливу на проблемні зони. Регулярно виконувані вправи створюють сприятливі умови для боротьби з цим косметичним дефектом шкіри. Прибрати ту ж горбистість, що вже з’явилася,зможе LPG масаж або кавітація.

Вправи проти целюлітуАпарати для проведення таких процедур спеціально розроблені вченими на основі знань про природу самого целюліту. У процесі спеціального вакуумно-роликового масажу механічним впливом на проблемні ділянки одночасно з інфрачервоним прогріванням забирається верхній шар підшкірного жиру і усуває
застій лімфи. Рельєфність шкіри йде після проведення курсу таких процедур. Апаратні методики боротьби з целюлітом найбільш ефективні та реально діють, на відміну від багатьох «народних засобів». LPG масаж і кавітація, на жаль, не підійдуть людям з крихкими судинами (схильність до появи синців), великими родимками на місці усунення «апельсинової кірки», травмами або інфекційними захворюваннями шкіри в областях впливу апарату, онкохворим.

Для тих же, у кого таких проблем немає, апаратні методики боротьби з целюлітом є найбільш швидким і ефективним способом назавжди розлучитися з цим не естетичним явищем.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Поради дерматолога
Поради дерматолога: головні помилки, які не можна вчиняти

Не важливо, які поради дають нам дерматологи, важливо – яким правилам слідують вони самі. Джанін …

Додати коментар

*