Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Як накручувати волосся на бігуді-папільотки?

Як накручувати волосся на бігуді-папільотки?

Непостійність – виключно жіноча особливість. Сьогодні подобаються блискучі гладкі пасма, а завтра нав’язливою ідеєю стає бажання бути володаркою завитих локонів. Локони так локони! Бігуді нині не розкіш, а як накручувати волосся на бігуді-папільотку правильно, розбереться навіть школярка. Ефектне перетворення доступно кожному!

Як накручувати волосся на бігуді-папільотки?

Папільотки на сторінках історії

Про те, хто придумав завивати волосся, використовуючи папільотки, і, тим більше, про точну дату їх появи, історія замовчує. Відомо, що вже в стародавні часи таке пристосування мало широку популярність. До речі, аксесуар активно використовувався не лише жінками, але й чоловічою половиною населення. Шикарна кучерява шевелюра вважалася прикрасою високопоставлених вельмож і знатних осіб будь-якої статі в середні століття.

В народі такого роду бігуді також прижилися, адже їх можна було зробити з самого простого підручного матеріалу: старого одягу, тканинних лоскутів, жорстких ниток.

Нинішнім красуням не складе особливих труднощів зробити папільотки з лляної тканини або паперу. Ще простіше – підібрати підходящі по товщині бігуді на торгових прилавках.

Які бувають бігуді-папільотки

Бігуді-папільотки – пристосування досить затребуване. У промислових масштабах його виготовляють зі спіненого поролону або використовують прогумовану основу. В обох випадках всередині аксесуара захований металевий стрижень, який дозволяє згинати і закріплювати пристосування в процесі використання.

При виборі папільоток слід звернути увагу на їх товщину. Чим менше їх діаметр, тим дрібнішими будуть завитки і навпаки. Щоб отримати великі локони, слід використовувати товсті бігуді, кількість яких в упаковці менше, ніж тонких. Рекомендується заздалегідь продумати і прорахувати, скільки папільоток потрібно для створення зачіски (укладання).

Крім того, виконані в промислових масштабах бігуді хоч і не одноразові, але все ж не вічні. З часом поролон стискається, стає тонше і приходить в непридатність. Необхідно своєчасно поновлювати наявний для завивання локонів арсенал, інакше результат може розчарувати.

Прості недорогі папільотки можна отримати, згадавши бабусині методи створення таких аксесуарів. Приміром, дуже просто отримати такі бігуді з щільного паперу. Паперові листи слід нарізати на смужки і скрутити.

Тканинні папільотки рекомендується робити з лляного полотна. Однак можна скористатися навіть звичайним бинтом (марлею). Тканина нарізають на смужки і використовують для створення привабливих локонів.

У чому секрет популярності таких бігуді? Все просто:

  • доступність і дешевизна: їх можна з легкістю зробити своїми руками, так само як і купити;
  • простота і зручність у використанні: з ними можна цілком комфортно спати протягом ночі;
  • не псують волосся, оскільки не потребують теплової обробки;
  • підходять для волосся різної довжини, допомагають створювати цікаві укладання зачіски в домашніх умовах.

Єдине, про що варто знати, як правильно накрутити волосся на папільотки.

Як правильно використовувати папільотки

Навчитися правильно використовувати папільотки просто. Не складе особливих труднощів знайти наочні покрокові інструкції фото і відео уроки в мережі. Загальні рекомендації про те, як накрутити волосся на бігуді папільотки, звучать наступним чином.

  • Перед тим, як використовувати папільотки, слід вимити і просушити волосся. Не варто завивати «несвіжі», забруднені (навіть незначна) локони. Отриманий результат буде виглядати неохайно.
  • Накручують на бігуді злегка зволожені, але ні в якому разі не мокрі пасма. Незважаючи на те, що завивка виконується на ніч, надмірне зволоження може не просохнути і вранці про привабливі завитки залишиться лише мріяти.
  • Для кращого ефекту можна нанести на волосся спеціальні косметичні засоби (муси, гелі), які поліпшать якість майбутніх локонів.
  • Поверх закручених на папільотку пасм варто надіти тонку сіточку або хустку, які допоможуть утримати волосся під час сну.
  • Дрібні завитки не варто розчісувати після того, як бігуді були зняті з голови, інакше можна отримати неоформлену копицю стирчащого в усі боки волосся. По великої завивці можна з обережністю пройтися гребінцем з великими рідкими зубцями.

Перед тим, як приступати до оформлення завитків, варто розділити волосся на пасма. В одній зачісці можуть бути використані папільотки з різним діаметром, відповідно, вийдуть ефектні кучері різних розмірів.

На середину бігуді накручують кінець пасма, потім поступово просуваються по довжині волосся до їх коренів. У підстави локона кінці папільотку з’єднують і пов’язують.

При оформленні локонів на довгому волоссі завиток може знаходиться на кінчиках пасом. У такому разі бігуді варто закручувати, починаючи з середини пасма.

Використання папільоток на коротке волосся також можливо. Фахівці рекомендують пам’ятати про те, що більш товсті бігуді допоможуть відтворити природні завитки, а тонкі – більш виразні кучері.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Стрижки на кругле обличчя для дівчат: тенденції 2018

Зміст1 Короткий і довгий каскад2 Французька стрижка боб3 Стрижки з прямим чубчиком4 Нова хвиля5 Пікс6 …

Додати коментар

*