Home > КРАСА > Як пофарбувати волосся в яскравий колір і зберегти їх здоров’я

Як пофарбувати волосся в яскравий колір і зберегти їх здоров’я

Волосся яскравого відтінку – тренд, який залишиться на піку популярності ще кілька сезонів. З кожним днем фотографій в соціальних мережах з такими яскравими волоссям все більше і більше. Однак, радикальна зміна кольору може завдати шкоди волоссю. Для тих, хто не боїться виглядати модно і хоче приміряти яскравий відтінок, ми підготували кілька професійних порад, які допоможуть правильно пофарбувати волосся, при цьому провести його максимально уникнувши шкідливого впливу, та потім зберегти колір надовго.

Як пофарбувати волосся

1. Cпочатку спробуйте

Перш ніж впевнено перефарбовувати всю голову в яскраво-рожевий, переконайтеся що він вам йде, і ви не відчуваєте ніякого дискомфорту при носінні». Спочатку протестуйте колір, приміряйте його, використовуючи крейду або барвні спреї, які легко змити. Волосся, звичайно, не нігті, але якщо, побачивши в дзеркалі своє відображення, ви заплачете і тут же перекраситесь в який-небудь «натуральний каштан», вони не скажуть вам «спасибі». До того ж, необачно вибраний колір може увійти в дисонанс з вашим гардеробом, способом життя і настроєм, що важливо.

2. Ретельно вибирайте колориста

Вивчити біографію колориста ще важливіше, ніж вивчити біографію хлопця перед побаченням. Зайдіть на сайт салону, знайдіть персональну сторінку майстра в соціальних мережах. Переконайтеся, що його клієнти – реальні люди, які залишаються задоволеними не тільки в перший день після фарбування. Дивіться фото, читайте відгуки, словом, досконально вивчіть бекграунд вашого hair-стиліста.

3. Сходіть на консультацію

Перш ніж записатися на фарбування, необхідно зустрітися з колористом хоча б один раз. Підготуйте добірку з тих фото, які вам подобаються і ті, які, навпаки, не подобаються зовсім. Не соромтеся ставити провокаційні запитання. Якою технікою майстер володіє найкраще, яку воліє, ніж його слабке місце? В кінці кінців, ви наймаєте» майстра на роботу і маєте право знати все.

4. Будьте чесні, говорячи про стан свого волосся

Під час консультації колорист теж буде задавати вам масу питань. Дуже важливо максимально чесно розповісти історію свого волосся. Вдавалися ви до домашнього фарбування? Якими продуктами користуєтеся щодня? Як і яку укладку робите? Як часто готові ходити в салон? Все це — важливі фактори при виборі барвника і реакції ваших волосся на нього.

Як пофарбувати волосся

5. Приходьте на фарбування з брудним волоссям

Ліпідний шар, який утворюється на волоссі на другий-третій день після очищення в цьому випадку допоможе знизити шкідливий ефект від агресивного барвника. До того ж, волосся будуть виглядати більш «блискучими» в новому кольорі.

6. Уникайте моно-фарбування

Кажучи про техніку, варто вибрати ту, при якій волосся не будуть пофарбовані повністю. Нехай колір залишиться натуральним біля коренів. Залишивши базовий пігмент на нижніх пасмах і вдавшись до ефекту, близькому до омбре, ви досягнете більш живого, цікавого, не лялькового кольору.

7. Використовуйте целофан замість фольги

Попросіть майстра використовувати целофан замість фольги. Целофан знебарвлює і захищає волосся від зайвого окислення і висихання.

Як пофарбувати волосся

8. Використовуйте полуперманентный гель-блиск

Полуперманентный гель-блиск, нанесений перед основним пігментом, довше утримає колір на волоссі і також запобігає сухість.

9. Пройдіть процедуру очищення

Перша процедура очищення після фарбування особливо важлива. Приділяйте увагу вибору професійного шампуню і кондиціонера.

Як пофарбувати волосся

10. Не вимивайте фарбу

Через півроку після самого навіть професійного фарбування колір все одно потьмяніє. Запам’ятайте, чим частіше ви миєте голову, тим швидше ваш шикарний колір, створений з такою працею, втратить свою яскравість. Пам’ятайте, що ера ідеально покладених волосся пройшла. Зараз в моді природність, і стилісти на фотосесіях спеціально використовую текстурирующие кошти для додання волоссю моделей «несвіжого» вигляду.
Якщо вам все ще здається неможливим уникнути щоденного очищення, користуйтеся тільки щадним шампунем для фарбованого волосся. Вибираючи гаму засобів для домашнього догляду, також вкрай необхідно проконсультуватися з вашим колористом, щоб уникнути несподіваних реакцій пігменту на компоненти шампуню.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Поради дерматолога
Поради дерматолога: головні помилки, які не можна вчиняти

Не важливо, які поради дають нам дерматологи, важливо – яким правилам слідують вони самі. Джанін …

Додати коментар

*