Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Як зробити гофре на волоссі: прості поради краси

Як зробити гофре на волоссі: прості поради краси

Красиве хвилясте волосся — предмет гордості будь-якої дівчини. З нашої статті ви дізнаєтеся, як зробити гофре на волоссі — модну зачіску сезону.

В гонитві за красою жінка завжди готова до змін. Експерименти з іміджем зачіпають не тільки стиль одягу. Найчастіше зміни стосуються кольору волосся і зачіски. Довгі пасма змінюються стильними укладками на коротке волосся, а замість гладкої шевелюри модниця з гордістю носить об’ємне гофре. Як зробити гофре на волоссі так, щоб виглядати ефектно, і не допустити значних пошкоджень пасом? Корисна інформація для чарівних леді нижче.

Як зробити гофре на волоссі

Що таке гофре і його види

Коли хочеться змін, але вдаватися до радикальних методів бажання немає, на допомогу прийде добре відоме не одному поколінню модниць гофре. Хвилясте волосся виглядає не просто об’ємно. Хвиля чудово поєднується з різними укладками, органічно вплітається і доповнює численні зачіски. До того ж її використання виправдане як для повсякденного образу, так і для урочистого випадку.

Універсальність не єдина перевага даної техніки. Щипці гофре можливо використовувати для волосся різної довжини. Головне, про що слід пам’ятати, — поєднання довжини пасом з розміром хвилі.

Як зробити гофре на волоссі

Велике гофре зазвичай виконується на довге волосся. Дрібне рекомендують використовувати для створення прикореневого об’єму і комбінувати з тонкими прямими пасмами. Хвиля середньої величини вважається універсальною, вона хороша в дуеті з будь-якою довжиною локонів.

Популярність техніки гофре і її доступності. Для того, щоб створити неповторний образ з хвилями в волоссі, зовсім необов’язково шукати професійної допомоги. Щипці, праски і плойки з хвилеподібними насадками можна без праці придбати в магазинах техніки і експериментувати, створюючи власні витвори перукарського мистецтва у себе вдома. Практична рада, про яку не варто забувати, — не комбінувати всі три види гофре в одній зачісці.

Однак така покупка повинна бути виваженою і якісною. Фахівці рекомендують звертати увагу на матеріал, з якого виконані пластини: найбільш переважними є керамічні та титанові насадки. Крім того, поверхня пластин повинна бути ідеально гладкою, без видимих і відчутних дефектів. Від якості придбаного приладу багато в чому залежить стан пасм.

Ще одна перевага, про яку варто згадати, — можливість у будь-який момент позбутися гофре. Для цього достатньо вимити голову, й волосся придбають звичну форму.

Як зробити гофре

Як зробити волосся гофре праскою так, щоб звести негативні наслідки для локонів до мінімуму? Фахівці рекомендують дотримуватися досить простих правил.

  • Необхідно підготувати волосся: вимити і ретельно просушити його. Застосування праски на вологі пасма неприпустимо! Обов’язковим вважається нанесення на локони спеціальних термозахисних складів.
  • Волосся необхідно розділити на дрібні пасма, кожну з яких гофрирувати, починаючи від прикореневої зони, поступово опускаючись нижче по довжині.
  • Утримувати пасма між пластинами протягом 5-10 секунд або не більше 15 секунд. Залежно від стану локонів вибрати режим температури нагрівання щипців: для ослаблених оптимальними стануть 180°, для жорстких і кучерявих – 210°.
  • Ефект хвилі закріпити спреєм або лаком.

Як зробити прикореневій обсяг волосся гофре

Перш ніж прогофрирувати кучеряві локони, необхідно їх випрямити, інакше ефект хвилі залишиться непоміченим. Володарки тонкого прямого волосся зможуть домогтися неймовірної пишності, якщо будуть знати, як зробити прикореневій обсяг волосся гофре правильно. Дотримуючись наведених вище рекомендацій, необхідно виконати гофре пасм нижніх шарів. Верхні шари можна не гофрирувати і прикрити ними опрацьовані локони.

Гофре для короткого волосся

Коротким вважається волосся, яке неможливо зібрати в пучок. Найбільш оптимальними видами гофре на коротке волосся стануть дрібні або середні хвилі. Крім того, можливе використання щипців-текстурайзерів, які допоможуть створити привабливі малюнки на пасмах. Дрібні хвилі створюють привабливий обсяг на рідкісних тонких волоссі, якщо ж густі пасма і жорсткі, виправданим стане гофре середнього розміру.

Велике гофре

Як зробити велике гофре так, щоб преображення виглядало стильно і привабливо? Все просто: необхідно вибрати насадку або пластини з хвилею і, слідуючи стандартним правилам, зробити волосся гофре. Такий різновид гофре допоможе оформити хвилеподібні локони і прекрасно лягає на довгі густі волосся.

До речі, якщо під рукою не виявилося щипців або прасування, можна скористатися добре відомим простим методом: розділити злегка зволожене волосся на приблизно рівні пасма і сплести з них тугі кіски, які залишають на ніч.

Гофре гідно прикрасить будь-яку довжину, допоможе створити об’єм і органічно доповнить різноманітні зачіски. Плетіння буде виглядати об’ємнішим, а з окремо гофрованих ділянок можна створювати оригінальні композиції.

Деякі ідеї оформлення пасм таким чином можна побачити на фото нижче.
Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Стрижки на кругле обличчя для дівчат: тенденції 2018

Зміст1 Короткий і довгий каскад2 Французька стрижка боб3 Стрижки з прямим чубчиком4 Нова хвиля5 Пікс6 …

Додати коментар

*