Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Як зробити локони в домашніх умовах

Як зробити локони в домашніх умовах

Як зробити локони в домашніх умовах

Ще до недавнього часу довгі і випрямлені волосся тримали свій модний п’єдестал. Жінки раз за разом вдавалися до різних салонних процедур, які дозволяли б на більш тривалий час випрямити ці докучливі кучерики. А зараз відомі будинки мод випускають на подіум легких ангелів із струмуючими і повітряними локонами. Та й правда, яку жінку не прикрашають красиво завиті і укладені завитки? І напевно більшість представниць прекрасної статі задаються питанням, як зробити локони в домашніх умовах, для того щоб уникнути додаткових витрат на солони краси.

kak-sdelat'-lokony-doma-1

Краса для кучерявого волосся

Зробити красиві локони у домашніх умовах для власниць від природи хвилястого волосся, цілком легке і цікаве заняття. Багато модних блогерів описують даний спосіб, як природне завивание хвилястого волосся причому така зачіска виглядає дуже свіжо і стильно:

  • Потрібно на вологі і розчесані волосся нанести деяку кількість засобу для укладання.
  • Після чого голову слід відпустити вниз і, растрепав волосся акуратними рухами, забити в них засіб.
  • Пальці повинні формувати кучерики, це рух чимось нагадує заміс тесту.
  • Далі слід висушити волосся природним чином, не розчісуючи їх.

kak-sdelat'-lokony-doma-2

Так можна з легкістю зробити локони в домашніх умовах без плойки та прасочки, єдине якщо в прикореневій області не вистачає обсягу, його можна додати за допомогою насадки для фену.
kak-sdelat'-lokony-doma-3

Афроамериканськи локони в домашніх умовах

Таким цікавим і дуже простим рішенням, як швидко зробити локони в домашніх умовах, поділилися з дівчатами топові стилісти і перукарі. Отже, якщо з’явилося бажання мати у себе на голові одну з зачісок Бьенсе, необхідно лише деяку кількість звичайних шпильок і прасочку для волосся.

kak-sdelat'-lokony-doma-4

Проводити процедуру накручування необхідно наступним чином:

  • Акуратно розчесати вологе волосся і розділити його на дві рівні частини, нанести засоби для укладання;
  • Після чого необхідно взяти невелике пасмо волосся і шпильку;
  • Далі потрібно накручувати волосся на шпильку рухом, що нагадує знак нескінченності;
  • Накрутив на шпильку локон, його слід притиснути нагрітою праскою, але не прибираючи при цьому шпильку;
  • Ці рухи проробити з усім волоссям і тільки під кінець, коли все буде готово, розпустити волосся.

kak-sdelat'-lokony-doma-5

І ось вона сонячна зачіска, яка протримається на голові близько трьох днів. Такі кучері однозначно піднімуть настрій, як самої дівчини, так і всім оточуючим її людям.

kak-sdelat'-lokony-doma-6

Великі локони, як у голлівудських кінозірок

Зробити великі локони в домашніх умовах також легко і просто. Притому зачіска буде не гірше, ніж від стилістів. Отже, для цього буде потрібна наявність бігуді, діаметр яких не буде менше чотирьох сантиметрів або такого ж розміру плойка для волосся. Далі слід розділити волосся на рівні частини і починати їх завивати.

kak-sdelat'-lokony-doma-7

Бігуді або плойка не повинна доходить до коренів волосся близько двох, трьох сантиметрів. А також важливою деталлю є техніка завивання таких локонів, вона повинна бути спереду назад. Після того як кучері будуть готові, їх слід покрити лаком для кращої фіксації. Після чого їх потрібно акуратно розправити пальцями, але тільки не розчісувати. І все, чим не голлівудська зірка?

kak-sdelat'-lokony-doma-8

Локони для довгого волосся

Зробити локони на довге волосся можна за допомогою знайомого і доступного методу, як звичайне плетіння кісок на ніч. Варто помітити, що такі кручені локони тримаються досить тривалий час навіть без допомоги закріплюючих засобів.

kak-sdelat'-lokony-doma-9

Для початку потрібно помити волосся і злегка їх підсушити. Після чого акуратно розділити за допомогою гребінця на частини. І починати плести звичайну косу. Перед плетінням потрібно визначити які локони в підсумку повинні вийти.

kak-sdelat'-lokony-doma-10

Якщо хочеться більш великі локони, то і кіска, отже, повинна бути велика, а якщо дрібні, то пасмо для плетіння слід брати маленьке. Після накручування всієї голови можна залишити цю конструкцію до ранку або ж якщо локони потрібні зараз, то їх можна просушити за допомогою фена для волосся. Така зачіска має ряд різних варіантів. Наприклад, волосся можна розчісувати, а тільки обережно струснути руками. І легка романтична зачіска готова.

kak-sdelat'-lokony-doma-11

Локони для середньої довжини волосся

Зробити локони на середні волосся, при цьому не вдаючись ні до прасування, ні до бігуді, також досить легко і просто. Локони формуються завдяки невеликим скрученим спіралям з волосся. Для таких локонів також необхідні чисті вологі волосся, які слід розділити, щоб вийшли необхідні бажані завитки.

kak-sdelat'-lokony-doma-12

Тобто, якщо хочеться об’ємні локони, то слід розділити голову на чотири або шість частин. Якщо ж хочеться більш дрібних кучериків, то і розділень повинно бути більше. Після чого кожну розділену частину слід туго затягнути скрученою в спіраль і закріпити цю конструкцію невидимками. Після чого з цим шедевром відправлятися спати.

kak-sdelat'-lokony-doma-13

Зазначимо, що спати буде трохи не комфортно, але отриманий результат перевершить всі витрачені сили. А на ранок залишиться тільки розкрутити завитки, злегка збити і побризкати лаком. Однозначно, така зачіска у всіх сторонніх викликає тільки захоплення.

kak-sdelat'-lokony-doma-14

Локони за допомогою спіральних бігуді

Такі локони також додадуть дівчині грайливий і дуже романтичний вигляд. Для таких локонів буде потрібно наявність спіральних бігуді з жолобками.

kak-sdelat'-lokony-doma-15

Накручувати волосся на бігуді слід, коли вони чисті, вологі. Далі необхідно брати пасма волосся, які не повинні перевищувати одного сантиметра, інакше локони не вийдуть. Після чого слід накрутить пасмо на бігуді до самих коренів волосся і дати волоссю висохнути природно. Після цього слід зняти бігуді і збити локони, зафіксувавши їх лаком для волосся.

kak-sdelat'-lokony-doma-16

Це далеко не всі хитрощі накручування волосся в домашніх умовах. Накрутити красиві локони також можна за допомогою таких інструментів, як термобігуді, прасочки для волосся, фольги, косинки і іншіх предметів. Головне наявність фантазії і натхнення, а решта все вийде.

kak-sdelat'-lokony-doma-17

Як зробити локони в домашніх умовах — покроково:

kak-sdelat'-lokony-doma-19

kak-sdelat'-lokony-doma-20

kak-sdelat'-lokony-doma-21

kak-sdelat'-lokony-doma-22

kak-sdelat'-lokony-doma-23

kak-sdelat'-lokony-doma-24

kak-sdelat'-lokony-doma-25

kak-sdelat'-lokony-doma-26

kak-sdelat'-lokony-doma-27kak-sdelat'-lokony-doma-28

kak-sdelat'-lokony-doma-29

kak-sdelat'-lokony-doma-30

kak-sdelat'-lokony-doma-31

kak-sdelat'-lokony-doma-32

kak-sdelat'-lokony-doma-33

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Яку модну зачіску можна зробити в 2018 році

Радує, що стилісти в сезоні 2018 році готові запропонувати безліч варіантів для волосся будь-якої довжини, …

Додати коментар

*