Home > СТИЛЬ > ЗАЧІСКИ > Зачіски на Новий рік 2018

Зачіски на Новий рік 2018

В цьому сезоні візитна картка будь-якої зачіски – обсяг. Навмисна взлохмаченность, легкий безлад  – тренд 2018 року. Ідеально гладким може бути тільки низький хвіст. Інші зачіски на Новий рік заборонено укладати волосок до волоска.

Тобі такий тренд буде лише на користь: навіть якщо з часом волосся буде виглядати трохи розшарпаним, це завжди можна піднести як слідування канонам моди. Та й шкідливі пінки, гелі і лаки для укладання можна використовувати по мінімуму. Отже, давай розберемося детальніше.

Зачіски на Новий рік на коротке волосся

На невеликої довжині особливо не розгуляєшся. Один з найбільш вдалих варіантів – оформити текстурні локони або зробити вінтажну зачіску, наприклад, гострі хвилі в стилі 20-х, рельєфні завитки, високий начіс, хвилю замість чубчика. Тим більше, що ретро стиль один з найбільш популярних, як при прикрасі будинку, так і при створенні святкового образу.

Ретро зачіски на короткі волосся на Новий рік 2018

Якщо наряд, підготовлений для зустрічі Нового року 2018, не дозволяє таких експериментів, прикрась волосся оригінальним обідком, невидимками або іншими аксесуарами. У моді різноманітні ланцюжки, гребені, незвичайні шпильки. Стеж, щоб прикраси підходили під колір новорічної сукні або вибирай декор універсальних золотих і бронзових відтінків.

Зачіски на короткі волосся на Новий рік 2018

Зачіски на Новий рік на середнє волосся

Тут уже відкриваються нові горизонти. Складні зачіски і оригінальне плетіння робити поки рано, але зате можна досхочу попрактикуватися на різноманітних варіантах пучків, твісті і хвостах. Всі ці зачіски нині в моді, твоя мета – надати їм богемної розслабленості, а не на швидку руку закрутити банальний тугий пучок.

Зачіска пучок на Новий рік 2018

Якщо волосся не відрізняються природного пишністю, перед святом помий їх з вечора і заплети кілька невеликих французьких кісок. Ранком тебе чекає непоганий обсяг і природні хвилі, з допомогою яких можна візуально збільшити густоту волосся удвічі.

Зачіски на середні волосся на Новий рік 2018

На Новий рік 2018 будуть актуальні образи в стилі мінімалізму з простим укладанням. Однотонні сукні простого крою, прибрані назад волосся і макіяж з чіткими акцентами – ось тобі складові ідеального новорічного лука. Не роби складних зачісок: просто зачеши волосся назад і закріпи парою невидимок або непомітною шпилькою.

Проста зачіска на Новий рік 2018

Більш романтичним особам радимо зробити великі локони, а як доповнення підібрати невеликий капелюшок або хоча б об’ємну прикрасу.

Тим, хто зовсім нічого не встигає, beauty-експерти радять не ускладнювати ситуацію і задовольнятися природними хвилями, трохи поліпшивши їх форму і надавши об’єму біля коренів. А косий проділ зовсім доведе зачіску до ідеалу.

Об'ємна зачіска на Новий рік 2018

Зачіски на Новий рік на довге волосся

Безперечно, на перше місце вийдуть різноманітні коси і зачіски з елементами плетіння. Включи фантазію, адже французькою косою вже нікого не здивуєш. На подіумах виплітають цілі каскади, багатошарові зачіски, з’єднують кілька кос між собою.

Зачіска з косами на Новий рік 2018

Зачіски в стилі ретро теж в тренді. Фальшивий чубчик, високі пучки, бабетти, гладкі хвилі популярні в цьому році, але для їх виконання потрібна чимала вправність. Та й варто заздалегідь подумати, наскільки доречно такі зачіски будуть виглядати на молодіжній вечірці, присвяченій Новому року 2018.

Зачіски в стилі ретро на Новий рік 2018

Хвилясті по плечах локони допустимі, але лише в тому випадку, якщо ти доповниш їх оригінальними аксесуарами. Не завивай занадто дрібні пасма – на довгому волоссі таке виглядає недоречно.

До речі, в моду повертається забуте гофре. Створи додатковий обсяг зачіски з допомогою дрібних рифлених прядок від кореня. Інший варіант – користуватися гофрешкой, починаючи з середини довжини волосся, а в прикореневій зоні зробити невелике начісування. Таке волосся можна як залишити розпущеним, так і зібрати в хвіст, пучок або трохи видозмінену бабетту.

Зачіска гофре на Новий рік 2018

Варіантів зачісок і укладок на Новий 2018 рік експерти запропонували чимало, причому серед трендових рішень є крайні протилежності, наприклад, ретро-зачіски і сучасні накладні кольорові пасма. Керуючись здоровим глуздом, нашими порадами та власними уподобаннями, вибери ту зачіску, яка підійде до сукні і підкреслить твої сильні сторони. Пара пробних перукарських занять у дзеркала – і в новорічну ніч ти затмишь своєю красою всіх гостей.

Розкажіть друзям:

ПОДИВИТЬСЯ ТАКОЖ

Стрижки на кругле обличчя для дівчат: тенденції 2018

Зміст1 Короткий і довгий каскад2 Французька стрижка боб3 Стрижки з прямим чубчиком4 Нова хвиля5 Пікс6 …

Додати коментар

*